Mustafakemalpaşa Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Akrepler, Salı günümüzün ilk etkili görünümü, saat 12:41 Ay-Merkür kavuşumudur. İş, para ve aşk konusunda duruma bakmanızı sağlıyor. Biliyorsunuz, Merkür gerilemekte. Ne istediğinizi, neyi hedeflediğinizi ve bunları elde etmek için nasıl bir yol izlemek gerektiğini gerçekçi bir analizde bulunarak tespit etmek mümkündür.

Saat 16:20 Mars-Satürn görünümü, kazanca dönük işleri tercih edeceğimizi, bu yönde karşımıza fırsatlar çıkabileceğini işaret ediyor. Tecrübelerimiz doğrultusunda artık getirisi yüksek olana yöneliyoruz. Azimli ve kararlıyız bu enerji sayesinde. Zor görevleri üstlenebilecek cesaretimiz var. Hevesliyiz ve iyi bir projeyle karşılaşırsak sorumluluk alabiliriz. Belki bizim gözümüzü korkutan noktalar vardı. Belki de olumsuz düşünüyorduk. Ancak göreceğimiz destek bize umut ışığı olabilir. Bu ışık sayesinde arzu ettiğimiz hedef için kolları sıvayabiliriz.

Saat 22:17 Ay-Neptün karşıtlığı, becerilerimizi sergileme, insanlara ifade etmek ve bundan fayda elde etme anlamında yaratıcı düşünmemizi sağlıyor. İnceliyoruz, esinleniyoruz, tasarlıyoruz.

Not: 21-31 Ağustos size neler getiriyor. Alttaki linkte yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

https://www.mynet.com/21-31-agustos-2017-haftalik-burc-yorumlari-1208530-mykadin

Günün size şans getirmesi dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ