Mustafakemalpaşa Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Aslanlar günün etkili ilk enerjisi saat 12:41 Ay-Merkür kavuşumudur. Tüm dikkatimizi maddi konular üzerine çevirir Tabii ki mevcut duruma iyice bakmak lazım. Merkür gerileme döneminde yapılacak analizler gayet faydalıdır. Parasal açıdan açıklarınızı görerek kendinizi düzenlemenizde yarar sağlar.

Saat 16:20 Mars-Satürn görünümü, aşkta arzuladığınız ve gelecekte olmasını istediğiniz ne varsa bunları uzun vadeli ele almanızı sağlıyor. Sizi destekleyen bu enerji, kalıcı bir ilişkinin önemini vurguluyor. Mevcut beraberliğinizi güçlendiriyor. Bekar Aslanları memnun edici bir ilişkinin göstergesi oluyor. Sadakat sizin için önemli. Cinsel uyum ve çekicilik de bir ilişkide önem taşıyor. Siz şimdi ilişki tercihlerinizi veya mevcut beraberliğinizi yeniden bu gözle ele alacaksınız. Temeli sağlam olmayandan uzak durmalısınız. Bu görünüm zaten böyle olmayanı sizden uzak tutacaktır. Tutkularınız sizi olmanız ve yaşamanız gereken aşka çekecektir. Çocukları olan Aslanlar veya çocuk sahibi olmayı düşünenler için bu görünüm kolaylaştırıcı desteklerin, gelişmelerin işaretçisidir.

Saat 22:17 Ay-Neptün görünümü, kazanç-kayıp konularında iyi bir analize ihtiyaç olduğunu, geldiği gibi gidiyorsa veya biz kafamıza estiği gibi harcıyorsak, sonuçta sıkıntı çekebiliriz. Ne fazla endişelenmeli ne de boş vermeliyiz. Riskli kararlardan kaçınmalıyız.

Not: 21-31 Ağustos size neler getiriyor. Alttaki linkte yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

https://www.mynet.com/21-31-agustos-2017-haftalik-burc-yorumlari-1208530-mykadin

Günün size şans getirmesi dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ