Mustafakemalpaşa Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Balıklar, günün ilk etkili görünümü, saat 12:41 Ay-Merkür kavuşumudur. İlişkinizi gerçekçi bir şekilde gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Merkür gerilediği için, aranızda iletişim zayıf olabilir. Birbirinizi anlamakta zorlanabilirsiniz. Her iki tarafın da birbirini dinlemesi ve anlaması, sorunların önüne geçecektir.

Saat 16:20 Mars-Satürn görünümü, sağlıklı ve güvenilir bir ilişkinin insanın hayatındaki önemini vurguluyor. En zor şartlarda bile yanımızda olabilecek kişiyi istiyoruz. Maddi veya manevi anlamda bizi destekleyici kişi başımızın tacıdır. Belki de bu görünüm, mevcut duruma gerçekçi bakmamızı sağlıyor. Alışkanlık mı yoksa tutku mu? Nasıl bir ilişkimiz var. Bedenimiz ve ruhumuz doyuyor mu? Biz iş hayatında nasıl bir değişim istiyoruz. Karnımızı doysun ama gerçekten mutlu olacağımız bir işi yapalım. Bütün bu düşünceler, planlar bu görünümün etkisinde yüzeye çıkıyor. Bize sağlam ve uzun vadeli bir tercihte bulunmamız için destek veriyor.

Saat 22:17 Ay-Neptün görünümü, bir yanıyla ilişkiye olan bağlılığımız, diğer yanıyla bize hiç uymayan durumların yarattığı duyarlılığın işaretçisidir. Ne kopabiliriz ne böyle ilerleyebiliriz. Burada yapılması gereken, eğer bir şeyler size hoş gelmiyorsa bunları oturup konuşmanızdır. Böylece yanlış anlamalara son verebiliriz veya en azından doğru bir adım atmış oluruz.

Not: 21-31 Ağustos size neler getiriyor. Alttaki linkte yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

https://www.mynet.com/21-31-agustos-2017-haftalik-burc-yorumlari-1208530-mykadin

Günün size şans getirmesi dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ