Mustafakemalpaşa Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Başaklar, günün ilk etkili görünümü, saat 12:41 Ay-Merkür kavuşumudur. Ailevi hayatınızdan, ilişkinize ve çocuklarla ilgili konulara kadar her şeyin dikkatlice ele alınmasını işaret ediyor. Merkür geri hareketini sürdürdüğü için, yapılacak incelemelerin önemi hakikaten büyük. Belki de daha önce fark etmediğiniz bazı noktaları şimdi tespit edebiliriz.

Saat 16:20 Mars-Satürn görünümü, tam da zamanında gelen oldukça uyarıcı bir enerji olup, şu andaki sorunlara bir çare bulmanızı sağlayıcıdır. Zor bir göreviniz veya altından kalkmakta yorulduğunuz bir işle ilgili gelen desteğin işaretçisidir. İşi zamanında bitirmek için kolları sıvama vaktidir. Yarım kalan işleri tekrar gözden geçirdiğinizde uzun vadeli bir düzenlemede bulunmak mümkündür. Birileri her ne kadar önünüze engel çıkartsa da, yılmadan çalışmalısınız. Sağlığınız da önemli. Stres ve olumsuz düşünmek sizi fiziksel anlamda zorlar. Kas ve kemiklerinizin güçlenmesi için egzersizleri ihmal etmeyiniz. Aile hayatınız, aşk, çocuklar, parasal konularda ve hukukla ilgili meselelerde akılcı düşünmelisiniz. Sizin iyi niyetinizden yararlanmalarına izin vermeyiniz.

Saat 22:17 Ay-Neptün karşıtlığında da görülüyor. Bir yanıyla ilişkimize bağımlıyız diğer yanıyla memnun değiliz. Memnun değilseniz eğer, duruma gerçekçi bakarak çözüm bulabilirsiniz.

Not: 21-31 Ağustos size neler getiriyor. Alttaki linkte yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

https://www.mynet.com/21-31-agustos-2017-haftalik-burc-yorumlari-1208530-mykadin

Günün size şans getirmesi dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ