Mustafakemalpaşa Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar, günün ilk etkili enerjisi, saat 12:41 Ay-Merkür kavuşumu, aşkta seçicilik, çocuklarla alakalı konularda sorumluluk duygusu ve gelişimden yana düşünmeyi işaret ediyor. Merkür bildiğiniz gibi geri harekette. Mevcut duruma yeniden bakacağız. Bakmak, görmek ve farkında olmak çok önemli.

Saat 16:20 Mars-Satürn görünümü, geleceğinizi sağlam bir temel üzerinde inşa etmeniz adına sizi destekliyor. Elinizdeki parayı veya size verilecek desteği bilinçli şekilde değerlendirmeniz halinde ev almak, yatırımda bulunmak, çıkarlarınıza uygun şekilde düzenlemek mümkündür. Bu görünüm, zorlukları aşabilmeniz adına sabır aşılıyor. Önemli olan kalıcılıktır diyerek size rehberlik ediyor. Şu anda dengesiz duran ve sizi yoran ne varsa bunları ancak gerçekçi bir şekilde incelediğinizde hayatınızdan çıkartırsınız. Yoksa aynı hataları tekrarlar, yine zor durumda kalırsınız. Ailenizi ve tabii ki kendinizi düşünmek ve disiplinli şekilde cesaretiniz kırılmadan ilerlemeye açık olmanızda fayda var. Güçlükler sizi yıldırmasın. Ancak siz de, geçmişteki dersleri unutmadan önünüze bakmalısınız.

Saat 22:17 Ay-Neptün görünümü, size hayallerinizi gerçekleştirmeniz yolunda ilham gücü veriyor. Hem özel hem de sosyal hayatla olan bağlantınızı kuvvetlendiriyor.

Not: 21-31 Ağustos size neler getiriyor. Alttaki linkte yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

https://www.mynet.com/21-31-agustos-2017-haftalik-burc-yorumlari-1208530-mykadin

Günün size şans getirmesi dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ