Mustafakemalpaşa Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili İkizler, Salı günümüzün ilk etkili görünümü, saat 12:41 Ay-Merkür kavuşumu. Aile ilişkileri, bir yuvanın kurulması veya mevcut sorunlar varsa bunların ortaklaşa ele alınmasını gerektirir. Merkür geri hareket döneminde olduğumuz için, bu meseleler üzerinde durulmalı, incelenmelidir. Bu inceleme yapılmadan, birbirinize eleştirel tavır, ön yargılı davranarak bir yere varamayız.

Saat 16:20 Mars-Satürn görünümü, zor olsa da sorumlulukların her alanda etkili olduğunu işaret ediyor. Bunları üstlenmek ve doğru bir tercihte bulunmak için bizi teşvik ediyor. Düşündüklerimiz, planlarımız ve girişimlerde kalıcılık önemli. Siz ilişkinizde ve mevcut işinizde tercih edilecek kişisiniz. Kendinizden taviz vermeyin ancak yanlış olanı ısrarla sürdürmenin de yararı yok. Şöyle bir çevrenize bakın. Sağlam durmayan, sizi yoran ne varsa bunların farkında olun. Bilin ki, siz bunları gördüğünüzde asıl değişim o zaman başlayacak. Ticari, finansal, iş veya eğitimle ilgili alanda bu görünüm destekleyicidir. Sizi onaylayan, takdir eden kişilerle karşılaşırsınız. Bekar İkizler yeni biriyle tanışabilir. Bu kişi maceradan çok uzun vadeli beraberliğin işaretçisi olabilir.

Saat 22:17 Ay-Neptün karşıtlığı, yuvanız ve iş hayatınızla ilgili konuların da hayalci değil, mutlaka gerçekçi şekilde ele alınması lazım. Eğer evde sorun varsa bu iş hayatınıza, işinizde problem varsa evinize yansır. Onun içindir ki, duruma iyi bakmak gerekiyor.

Not: 21-31 Ağustos size neler getiriyor. Alttaki linkte yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

https://www.mynet.com/21-31-agustos-2017-haftalik-burc-yorumlari-1208530-mykadin

Günün size şans getirmesi dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ