Mustafakemalpaşa Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Kovalar, Salı günümüzün ilk etkili enerjisi, saat 12:41 Ay-Merkür kavuşumu olup, finansal konularda iyi bir muhasebe yapılması gerektiğini işaret ediyor. Merkür gerilediği için, çıkarlarımızın farkında olmamız, gerçekçi bir analizde bulunmamız şarttır.

Saat 16:20 Mars-Satürn görünümü, ilişkide sadakatin ve ortaklaşa sorumlulukların ele alınmasında önem taşıyor. Zorluklar varsa eğer bunların tek taraflı yüklenilmesi yerine, el birliğiyle üstlenilmesi gerekir. Mevcut beraberlikte veya yeni bir ilişkide değerli olan kalıcılıktır. Cinsel açıdan uyumluluk beraberliği güçlendiricidir. Şimdi bu kriterler ışığında duruma bakacağız. Bir evlilik kararı verilecekse sağlamlık ve güvenilirlik ilkeleri başımız tacımız olmalı. Tutkular önemli ancak bu saydığım nitelikler çok daha kıymetlidir. uzun zamandır devam eden ilişkiler şimdi resmiyete dökülebilir. Bunun için iyi bir zamandır. Finansal açıdan sizi destekleyici bir eş veya partner hayatınıza girebilir.

Saat 22:17 Ay-Neptün görünümü, hayalci davranmamak, iyi incelemek ve finansal konularda zor duruma düşmemek gerektiğini işaret ediyor.

Not: 21-31 Ağustos size neler getiriyor. Alttaki linkte yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

https://www.mynet.com/21-31-agustos-2017-haftalik-burc-yorumlari-1208530-mykadin

Günün size şans getirmesi dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ