Mustafakemalpaşa Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar, Salı gününün ilk etkili enerjisi, saat 12:41 Ay-Merkür kavuşumudur. Merkür gerilediği için, sağlamcı Oğlaklar her şeyi ölçüp tartıyorlar. Bu yorucu olabilir. Ancak doğru bir yol üzerinde ilerlemek için yapılacak analizler gayet yararlıdır.

Saat 16:20 Mars-Satürn görünümü, mevcut maddi durumunuzu iyileştirici hukuki açıdan size uygun gelişmelerin işaretçisidir. Hakkınız olana sahip çıkınız. Kimsenin size ait olanı veya hak etmiş olduğunuz bir şeyi sizden almasına izin vermeyiniz. Zaman gösterdi ki, paramızı tasarruf anlamında değerlendirmeliyiz. Olur olmaz harcamalardan uzak durmalıyız. Gayrimenkul uzun vadeli iyi bir yatırımdır. Ancak her yönüyle gözden geçirilmelidir. Bir süredir istediğiniz ancak olmaz diyerek rafa kaldırdığınız plan ve projeler için sizi tatmin edici yeni gelişmeler ufukta görünüyor. Azimli olunuz. Kendinize inanınız. Bu görünüm sizi ideallerinizi gerçekleştirmede destekleyecek kişilerle karşılaştırabilir. Patron konumdaki kişiler taleplerinizi olumlu yönde değerlendirebilir.

Saat 22:17 Ay-Neptün görünümü size ayrıntılı düşünme ve doğru seçeneği bulma yönünde yararlıdır. Hayallerini gerçekleştirmek isteyen kişi lütufla karşılaşır.

Not: 21-31 Ağustos size neler getiriyor. Alttaki linkte yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

https://www.mynet.com/21-31-agustos-2017-haftalik-burc-yorumlari-1208530-mykadin

Günün size şans getirmesi dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ