Mustafakemalpaşa Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Teraziler, Salı günümüzün ilk etkili görünümü, saat 12:41 Ay-Merkür kavuşumudur. İş, aile, sağlık veya diğer konuları analiz etmeye çağırıyor. Endişeleriniz yüzünden kolaylıkla üstesinden gelebileceğiniz problemleri devleştirmeyin. Merkür gerilerken gayet başarılı tespitlerde bulunmanızı sağlar. Yeter ki, siz buna açık olun.

Saat 16:20 Mars-Satürn görünümü, ileriyi hedef alarak ve uzun vadeli düşünerek hareket etmenin önemini işaret ediyor. Mevcut ilişkisi olanlar veya olmayanlar sizler geleceği önemseyiniz. Mutsuz, kararsız, dengesiz ve sadakat içermeyen beraberlikten uzak durunuz. Bu görünüm sağlam olmayanı sizden alır, gerçekten doğru olanı size getirir. Hedefleriniz anlamında da bu görünüm gayet olumludur. Hem iletişim hem de kurulan bağlantılar, yapılan görüşmeler umut vaat eder. Kısa süreli işler yerine gelecek merkez alınacağı için, hiçbir şey şansa bırakılmaz. Ticari ve finansal anlamda fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bunları gerçekçi bir şekilde analiz edersek, en doğru olanı tespit etmiş oluruz.

Saat 22:17 Ay-Neptün görünümü, ince eleyip sık dokumanın işaretçisidir. Bir yanıyla eleştiriye, diğer yanıyla pes etmeye açığızdır. Oysaki kendimize ve hayata karşı sevecen davranmak, işlerimizi de düzgün şekilde yapmak en doğrusudur. Bu görünüm, birileri tarafından desteklenmeyi bekleyen kişinin göstergesidir. Bunun yerine kendi kendimizi motive etmek, dışa endeksli olmaktan daha iyidir.

Not: 21-31 Ağustos size neler getiriyor. Alttaki linkte yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

https://www.mynet.com/21-31-agustos-2017-haftalik-burc-yorumlari-1208530-mykadin

Günün size şans getirmesi dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ