Mustafakemalpaşa Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yaylar, günün ilk etkili görünümü, saat 12:41 Ay-Merkür kavuşumudur. Mevcut işimize ve hedeflerimize bakmaktır. Çaba sarf etmek, yükselmeyi istemek ve buna göre yaşantımızı düzenlemek istememiz doğaldır. Bildiğiniz gibi Merkür geriliyor. Bize, gerçekçi olmamızı ve uzun vadeli düşünmemizi söylüyor.

Saat 16:20 Mars-Satürn görünümü, kendimize koyduğumuz hedefin ve bunu başarma azmimizin göstergesidir. Görev ve sorumluluk bilinciyle hareket edeceğimiz bu günlerde, bizi destekleyici gelişmelerle karşılaşabiliriz. Bir projede yer alabilir, belki eğitimle ilgili bir tez hazırlayabilir, yüksek okul tercihimize göre yön belirleyebiliriz. Sadakat ve disiplinin önemini bilerek şimdi duruma bakacağız. Uzun vadeli olana yöneleceğiz. Eğer mevcut işimizde gerekli iyileştirme yapılırsa aynen devam ederiz. Yoksa tekliflere açığız. Bu görünüm potansiyel gücümüzü yükseltiyor. Kendimize inanmamızı sağlıyor. Sizi destekleyici kişilerden gelen fırsatların işaretçisi oluyor.

Saat 22:17 Ay-Neptün karşıtlığı, işimiz ve ailevi konularda sevgi ve şefkatin, karmaşık olanı çözmek ve rahatlamanın doğru olacağını söylüyor. Ne kurtarıcıyız, ne de köleyiz. Biz kendi kendimizin efendisi olmayı bilmeliyiz. Yeteneklerimizi gösterecek alanlara yönelmeliyiz.

Not: 21-31 Ağustos size neler getiriyor. Alttaki linkte yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

https://www.mynet.com/21-31-agustos-2017-haftalik-burc-yorumlari-1208530-mykadin

Günün size şans getirmesi dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ