Mustafakemalpaşa Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yengeçler, Ay-Merkür kavuşumu saat 12:41 itibariyle etkili olup günün ilk önemli görünümüdür. Her anlamda gelişime odaklı düşünmek, çaresizlik duymanın önüne geçer. Merkür geriliyor. Bugünlerde yapılacak incelemeler, tekrar gözden geçirmeler yararlıdır.

Saat 16:20 Mars-Satürn görünümü, para-iş-sağlık ve ilişki anlamında bize sabır ve sorumluluğun önemini işaret ediyor. belki bir çok mesele sizi fazlasıyla düşündürüyor. Belki de üstlendiğiniz her şey sizi artık fazlasıyla yoruyor. Fakat bu görünüm tam da bu noktada, bağımlılık yerine sevginin, birlikte hayatı kotarmanın doğru ilerlemede etkili olacağını söylüyor. Para önemli. lütfen abartılı harcamalarda bulunmayınız. Bugünün yarını var sözünü unutmayalım. Sağlığınızla ilgili kontrolleri ihmal etmeyiniz. Çocuklarınız varsa onların geleceğini düşünerek bir miktar ayırınız. Fiziksel anlamda kemiklerinizi ve kaslarınızı güçlendirici egzersizler yapınız. Kalıcı bir başarıyı merkez alınız. Gayrimenkul, finansal anlamda sizi destekleyici fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Saat 22:17 Ay-Neptün görünümü, bilinçli tercihlerin ve rüzgara kapılmadan yelkenleri kontrol etmenin önemini vurguluyor. Eğer bir değişim düşünüyorsanız, bunun gayet sağlam bir temel üzerine oturtulması, hayali düşünülmemesi şarttır.

Not: 21-31 Ağustos size neler getiriyor. Alttaki linkte yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

https://www.mynet.com/21-31-agustos-2017-haftalik-burc-yorumlari-1208530-mykadin

Günün size şans getirmesi dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ