Mustafakemalpaşa Haber

4 – 10 Nisan Polis Haftası Başladı

4 – 10 Nisan Polis Haftası Başladı
Bu haber 06 Nisan 2016 - 17:05 'de eklendi.

4/10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla Mustafakemalpaşa İlçe Emniyet Müdürü Erol Turan bir açıklama yayınladı.

Erol Turan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.
‘Türk Polisi; Devletin bütünlüğünü, genel güvenliği, vatandaşların hak ve hürriyetlerinin korunmasını, suçun önlenmesini, hukukun üstünlüğünü ve insan haklarına saygıyı kendisine görev edinmiştir.

Vatandaşımızın hak ettiği sevgi, ilgi ve desteğin ortaya konulması, hizmetler yürütülürken modern kamu yönetiminin bütün gereklerinden yararlanılması, “Ortak Akıl ve Ortak Vizyon” ile çalışmanın başarılar getireceği bilinci ile “Vatandaş Odaklı” yönetim anlayışının yerleştirilmesi vazgeçilmezlerimizdendir.

Türk Milleti polisine her zaman güvenmiş ve her türlü desteği vermiştir. Vatandaşlarımızın bizlere duyduğu güveni zedelememek ve onlara en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek öncelikli hedeflerimizdendir. Sevgi, adalet, eşitlik, sabır, hoşgörü ve nezaketin halkla bütünleşmenin temel anahtarı olduğunu aklımızdan çıkarmamaktayız.

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 171. Yıldönümünü kutladığımız bu günlerde, hizmetin en iyisine layık olan milletimize canla başla, gece gündüz demeden, çalışarak hizmet etme gayreti içinde olan teşkilatımıza verdiğiniz destek ve yardımlardan dolayı siz değerli Mustafakemalpaşa halkına teşekkür eder,sevgi ve selamlarımı sunarım.

Polis Haftası ” ve “Polis Günü” nedeniyle, bu zor, zorluğu ölçüsünde de onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirmekte olan tüm emniyet mensuplarımızı takdirle ve sevgiyle selamlıyorum. Aile bireyleriyle birlikte, sağlık, huzur ve mutluluklar temenni ediyorum.
Vatanı, milleti ve bayrağı uğruna canlarını feda eden tüm Emniyet mensuplarına Allah’tan rahmet, şehit yakınlarına sabır diler, gazilerimize şükranlarımı sunar, emeklilerimize ve tüm teşkilatımıza esenlikler dilerim”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by