Mustafakemalpaşa Haber

Ak Parti Kadın Kolları Şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif Okuttu

Ak Parti Kadın Kolları Şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif Okuttu
Bu haber 20 Şubat 2018 - 13:18 'de eklendi.

Ak Parti Kadın Kolları, “Zeytin Dalı” operasyonunda görev alan tüm Mehmetçik ve Vatanı uğruna canını feda eden tüm Şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okuttu.

Ak Parti İlçe Teşkilatı Kadın Kolları yönetimi, geçtiğimiz Cumartesi günü Belediye düğün salonunda anlamlı bir etkinliğe imza attı. Çok sayıda partili ve vatandaşın da katıldığı programda, Afrin için başlatılan Zeytin Dalı operasyonuna katılan Mehmetçikler ve Vatanı uğruna canını feda eden tüm Şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okuttu.

“RABBİM DUALARIMIZI KABUL ETSİN”

Gerçekleştirilen program öncesi bir konuşma yapan Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Kocaman yaptığı açıklamada, “Halen devam etmekte olan Zeytindalı Operasyonunda mücadele veren Mehmetçiklerimize ve Dünya’nın birçok yerinde mücadele vererek Şehit düşen tüm Mehmetçiklerimize yapacağımız tüm duaları rabbim kabul etsin. Erkeği ile kadınıyla çocuğuyla yaşlısıyla ve gençleriyle 80 Milyonluk Dünya’nın en büyük Ordusuyuz. Bütün Dünya bilmeli ve görmelidir ki bu memleketin tüm fertleri Türk Silahlı Kuvvetlerinin askeridir” dedi.

“VATAN, BAYRAK, EZAN VE DEVLET UĞRUNA”

Fatma Kocaman konuşmasının devamında, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da söylediği gibi; Türk milleti inancı ve onun sembolleri olarak gördüğü ezanı, bayrağı vatanı, devleti uğruna canını feda etmekte hiçbir zaman tereddüt göstermemiştir. Bugünde şehit verebileceğimiz tehdidi ile bizi istiklal ve istikbal mücadelemizden geri çekilmeye, başımıza gelecekleri kabullenmeye razı edebileceklerini düşünenler varsa onlara yanıldıklarını göstermek boynumuzun borcudur’ dedi.

“BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜ”

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Kocaman son olarak, “Dualarımızla, kanımızla ve canımızla Mehmetçiğimizin yanında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. Bugün birlik ve beraberlik günüdür. Milletimizin duası ordumuzla beraberdir. Ellerini semaya açmış sabahlara kadar Fatihalar, Fetih Sureleri okuyan herkesten Allah Razı olsun. Rabim dualarımızı kabul, ordumuzu muzaffer eylesin. Ayaklarına taş değmesin” dedi.

KAN BAĞIŞI YAPTILAR

Ak Parti Kadın Kolları yönetimi ve üyeleri, düzenlenen Mevlid-i Şerif programının ardından, Adnan Menderes Meydanında devam eden kan bağışı kampanyasına katılarak kan bağışında bulundular.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by