Mustafakemalpaşa Haber

AK PARTİ Mustafakemalpaşa Gençlik kollarında Alper Barut dönemi

AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresinde Başkanlığa Alper Barut seçildi.

AK PARTİ Mustafakemalpaşa Gençlik kollarında Alper Barut dönemi
Bu haber 12 Ocak 2018 - 16:58 'de eklendi.
mustafakemalpaşa satılık DAİRE

Mustafakemalpaşa Belediye Düğün Salonunda 6 Ocak 2018 Cumartesi saat 14:00 de gerçekleşti.

Ak Parti ilçe teşkilatı gençlik kollarının 5’nci olağan kongresi geçtiğimiz gün gerçekleştirildi. İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Köse’nin de katıldığı kongreye, il ve ilçe ana kademe, gençlik kolları yöneticileri, İlçe Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, STK temsilcileri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Tek liste ile gidilen kongre sonunda Alper Barut ve yönetimi görevine başladı. Kongre öncesi yapılan açılış konuşmalarının ardından teşkilat mensuplarına seslenen İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Köse, gençlik kollarının, AK Parti teşkilatlarının belkemiği konumunda olduğuna değindi Köse, “Bu ülkenin geleceği için gecesini gündüzüne katan kardeşlerimizle birlikte her kesimden, şehrimizin her noktasından genç kardeşlerimize ulaşarak, parti politikalarımız doğrultusunda daha güçlü bir Türkiye hedefimizi anlatıyor, genç kardeşlerimizin geleceğine katkı koyacak projeler ve çalışmalara imza atmaya çalışıyoruz.

İnşallah yeni dönemde de aynı şevk ve heyecanla çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Alper Barut ise, Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gençlik kolları olarak etkin çalışmalar yapmaya devam edeceklerini söyledi. Kongre sonucunda yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu, Alper Barut. Didem Türköz, Sevinç Karadağ, Mustafa Oğuz, Çağlayan İnci, Emre Aktaş, Burak Korten, Enes Çiftçi, Ömer Burhan, Hamza Eren, Bayram Bayraktar, Ali Tan, Doğan Fidan, Mehmet Demir, Kutay Deniz, Semih Türkcan, Eren Hergül, Barış Bulut, Ahmet Demirci, Öznur Karaduman.

300

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER