Mustafakemalpaşa Haber

Ak partiden fidan dikim etkinliği

Ak partiden fidan dikim etkinliği
Bu haber 06 Nisan 2016 - 16:43 'de eklendi.

Ak parti Mustafakemalpaşa ilçe teşkilatı, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında ilçede bir fidan dikim etkinliği düzenledi.

İlçenin Kadirçeşme mahallesinde geçtiğimiz günlerde düzenlenen fidan dikim etkinliğine, Büyükşehir belediye başkanı Recep Altepe’nin yanı sıra İlçe Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Ak Parti Bursa il yönetimi, Ak parti ilçe yönetimi ve Meclis üyeleriyle muhtarlar katıldı.

 

Kadirçeşme mahallesinde bulunan ve Orman işletme müdürlüğüne ait olan bir arazide gerçekleşen fidan dikim etkinliği sonrası kısa bir açıklama yapan Ak Parti ilçe başkanı Saadettin Akkoyunlu, “Yeşil Bursa’mızın en yeşil ilçelerinden biriyiz. 131 mahallemizin 81 mahallesi, orman köyü vasfındadır.

 

İlçemiz çam, kayın ve meşe ormanlarının bir arada olduğu yerlerden biridir. Bizde Ak parti teşkilatları olarak her fidan bir can dedik, 10 yılda milyonlarca fidan diktik. Kültürümüzde ve inancımızda ağaç dikmek doğayı korumak önemli bir görevimizdir, Bu vesile ile ağaçlandırma etkinliğimize ilçemizde de başlamış bulunmaktayız ve bu sosyal sorumluluk projelerimizi arttırarak devam ettireceğiz.

 

Temiz su temiz hava yeşil doğa artık her ülkede artan refahın göstergesi haline gelmiştir çevreyi kirletmeden bozmadan kalkınmak hem ülkemiz hem de dünyamız için hayati bir önem arz etmektedir çocuklarımız için yarınlarımız için doğayı korumak başlıca görevimiz olmalıdır.”dedi

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by