Mustafakemalpaşa Haber

Başkan Kanar Muhtarlarla İstişare Toplantısı Yaptı

Başkan Kanar Muhtarlarla İstişare Toplantısı Yaptı
Bu haber 09 Şubat 2018 - 21:55 'de eklendi.

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Kanar ve İlçe Yönetimi ilk kez yapılan Muhtarlar İstişare Toplantısı’nda Mustafakemalpaşa Mahalle muhtarlarıyla buluştu. Perşembe günü Ak Parti İlçe yönetimi ile birlikte, tam kadro katılan muhtarlar ile yapılan toplantı İlçenin Öğretmenevinde yapıldı.
İlçenin Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Kahraman toplantıda yaptığı konuşmada,“İlçemiz Ak parti yönetimi muhtarlarımızla tanışma ve istişare yemeğine Muhtarlar Dernek Başkanı olarak başta Ak Parti İlçe başkanım Mehmet Kanar ve yönetimine teşekkür ederim. Hep birlikte beraber Mustafakemalpaşa için durmak yok yola devam” dedi.

 
Ak Parti İlçe Başkanı Kanar ise, “Genç, dinamik, yeni bir yönetim olarak bugün ilçemizde ilk kez yapılan bu toplantıda sizlerle buluşmak, tanışmak ve kaynaşmak istedik, inşallah bu toplantılarımızı da düzenli olarak devam ettireceğiz. Bayrağı devraldığımız gibi ilçemizle ilgili konulara hakim olmak ve çözüm üretebilmek için çalışmalara başladık. Bu bağlamda bugün sizlerle ilkini gerçekleştirdiğimiz toplantıda buluştuk, inşallah bundan sonra da şahsım ve ilçe yöneticilerimiz elimizden gelen her şeyi sizlerin de destekleriyle yapacağız, toplantımıza iştirak ettiğiniz için teşekkür ederim’ dedi. Ak Parti İlçe Başkanı Kanar’ın konuşmasının ardından İlçe yönetimi ve sorumlu oldukları görevlerle ilgili muhtarlara bilgilendirme yapıldı.
“SİYANÜRLE ALTIN ÇIKARMA İŞİNE KARŞIYIM”
Yapılan istişare toplantısında İlçede son günlerde sıklıkla gündeme gelen Siyanürle altın arama olayına da değinen Başkan Kanar, “Şahsım olarak siyanürle altın arama olayına karşıyım. Çıkarılacak olan altında da siyanür kullanılacak. Siyanür’ün içme ve sulama suyuna karışma ihtimali var. Bu durumda Altın çıkarma işinin karşısında olduğumu belirtmek isterim.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER