Mustafakemalpaşa Haber

BBP İlçe Başkanı Hüseyin Has Partisinden Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İlçe Başkanı Hüseyin HAS,Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Belediye Başkanlığına partisinin aday adayı olduğunu açıkladı.

BBP İlçe Başkanı Hüseyin Has Partisinden Belediye Başkan Aday Adayı Oldu
Bu haber 19 Kasım 2018 - 14:43 'de eklendi.
mustafakemalpaşa satılık DAİRE

Büyük Birlik Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Has Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.  Aday adaylık açıklaması, “Mustafakemalpaşa için temiz siyaset yapmaya talibiz, sizlere adalet vaat ediyoruz.” sloganıyla duyuruldu.

BBP ilçe başkanı Hüseyin HAS yaptığı açıklamada;
Bildiğiniz üzere 31 Mart 2019 tarihinde halkımız yerel yönetimler için sandığa gidecek. Referandum ve partili cumhurbaşkanlığı seçimi ile birlikte devletin idare mekanizmaları,bakanlıklar,meclis başkanlığı ile bağlı kuruluşların işleyiş mekanizmaları ve buna bağlı olarak çalışma usul ve esasları bir çok yönü ile değişti. TBMM araştırma soru önergeleri,gensoru,yasama,denetim işlerliği tırpanlandı ve işlevsiz hale getirildi.

Merkezi yönetimin bu denetlenemez,çalışamaz ve soruşturulamaz yapısının medyaya yansıyan yönüyle sayıştay raporlarında da geçen,on altı yıllık iktidarın büyük yatırım diye sunulan işlerinin , yolsuzluk ve usulsüzlüklerinin bilinmesine rağmen hesabının ve denetiminin görülemiyor olmasını milletimizin taktirine ve ilgisine sunuyoruz.

Büyük Birlik Partisi ilçe teşkilatı olarak şu an gündemimizde yerel seçimler olduğu için mesaimizi bu yönde kullanarak ilçe yönetimimiz,üyelerimiz ve değişik vesilelerle bir araya geldiğimiz değerli halkımızla yaptığımız istişareleri artırarak, Mustafakemalpaşa’nın köklü sorunlarına çare ve çözümler sunmak,halkımızın refah ve huzurunu artırabilmek, alt yapıdan eğitime , ulaşımdan çevre düzenlemelerine, imardan sosyo-kültürel çalışmalara, azim ve kararlılıkla eğilebilecek kadro ehliyeti ve kaliteye sahip olduğumuzu görerek her alanda proje ve görüş sahibi olduğumuzu biliyor ve beyan ediyoruz.

Buna rağmen her şeyden önce Büyük Birlik Partisi olarak biz rahmetli Muhsin YAZICIOĞLU’nun yolu olan istişareyi esas alarak, danışan, açık görüşe inanan bir siyasi hareketiz. Yönetim erkine sahip olduktan sonra, sokağa, pazara, halka inmeyen, esnafın, iş dünyasının,tarımın, memurun, işçinin, gençliğin sorunlarına kulak tıkayan, olan bitene göz yuman “ben yaptım oldu” diyen, hesap sorulamaz anlayışları kesinlikle kabul etmiyor ve bu saydıklarımızı vazgeçilmez taahhüdümüz olarak sunuyoruz.

BBP olarak adaleti, liyakati ve ehliyeti esas alan yönetim anlayışıyla Belediye yönetimini ve meclisini her zaman şeffaflık ve hesap verebilirlik üzere tesisini kurmak, usulsüzlük ve yolsuzluğa kapı aralayan iltimas, kayırma, benim adamım anlayışını toptan reddederek, bu gibi olumsuzlukları kesinlikle kapımızdan içeri sokmadan tamamen hizmet önceliğimiz olacaktır.
Bu azim ve kararlılık üzerine çalışmalarımız başladı ve sürecek. Büyük Birlik Partisinin her üyesinin ve mensubu aday olma hakkına ve yeterliliğine sahiptir. Halkımızın tercihini kişisel menfaat odaklı, talan fikriyatlı, adaletten ve liyakatten uzak siyaset yerine, ölçüsünü Hak’tan alan, çalışma gayret ve azmini milletin menfaati doğrultusunda kullanan temiz, yıpranmamış, hoşgörü ve istişarenin ehil insanlarına teslim edeceğini umarak, Muhsin Yazıcıoğlu’nun sözüyle;” Seçimler kavga aracı olmasın, sel gider kumu kalır. Bu seçimlerde gidecek, ama siz akraba olarak, komşu olarak kalacaksınız.” Diyerek milletimize memleketimize hayırlar sunmasını dilerim.

BBP İLÇE BAŞKANI VE ADAY ADAYI
HÜSEYİN HAS

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER