Mustafakemalpaşa Haber

Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü kutlandı

Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü kutlandı
Bu haber 18 Mart 2016 - 17:08 'de eklendi.

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü törenlerle kutlandı.

Etkinlikler sabah saat:09:30’da Şehitlik Anıtına çelenk sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başladı. Garnizon Komutanı Yzb.Mehmet BÖBERCİ’nin günün anlam ve önemine uygun konuşmasının ardından, İlçe Müftüsü Musa UZUN Şehitlerimiz adına dua etti.

 
Mustafakemalpaşa Belediye Düğün Salonunda 18 Mart Çanakkale Şehitleri konulu resim sergisinin açılışının ardından, 18 Mart Çanakkale Şehitleri ve Deniz Zaferlerinin 101. Yıl Dönümü Programına geçildi. Akşemsettin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Edebiyat Öğretmeni Mehmet ZENGİN tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından, dönemi anlatan Orotoryo Akşemsettin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Tarafından sunuldu.

 
Törenlerin ardından ilçe Yöneticileri Mustafakemalpaşa Öğretmen Evinde Şehit Ailelerine ve Yakınlarına verilen yemeğe katıldılar. Etkinliklere İlçe Kaymakamı Mustafa MASATLI, Eşi Esra MASATLI, Garnizon Kom.Yzb.Mehmet BÖBERCİ, Belediye Başkanı Sadi KURTULAN, Cumhuriyet Başsavcısı İsmail ÜNSAL, İlçe Jan.Kom.Yzb.Çağlar ÖZDEMİR Eşi Filiz ÖZDEMİR, Emniyet Müdürü Erol TURAN, Kurum Amirleri, Şehit Aileleri ve Yakınları ile Öğretmen ve Öğrenciler katıldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by