Mustafakemalpaşa Haber

Çaresiz adam kaybolan eşini arıyor!

Ziyaret amacıyla Karacabey’den Mustafakemalpaşa’ya gelen eşinden günlerdir haber alamadığını ve kaybolduğunu iddia eden Kocası her yerde onu arıyor.

Çaresiz adam kaybolan eşini arıyor!
Bu haber 02 Aralık 2017 - 1:28 'de eklendi.

 

Karacabey’den ziyaret amaçlı Mustafakemalpaşa’ya gelen 23 yıllık evli 4 çocuk annesi eşinin kaybolduğunu iddia eden bir kişi, her yerde eşini arıyor.
Karacabey ilçesinde ikamet eden 45 yaşındaki Seyfettin Alakış, doğum yapan kardeşini ziyaret etmek için Mustafakemalpaşa’ya gelen eşinin kaybolduğunu iddia etti.
Geçen Çarşamba günü eşini Karacabey^den minibüse bindirdiğini ifade eden Seyfettin Alakış, eşine ulaşamadığını ve bir daha haber alamadığını söyledi.

“BİLEZİKLERİ VARDI ENDİŞELENİYORUM”

Karacabey Belediyesinde görevli olduğunu ifade eden Seyfettin Alakış, “Çarşamba günü eşim Ülkü Alakış’ı, doğum yapan kardeşini ziyaret etmesi için Mustafakemalpaşa Minibüsüne bindirdim. Bir daha da hiç haber alamadım. Minibüsten yolda inmediğini öğrendim. Mustafakemalpaşa’da inmiş. Eşim bileziklerini hep kolunda taşırdı. O gün de tüm bilezikleri kolundaydı. Bu yüzden endişeleniyorum. Bilezikler yüzünden başına bir şey gelmiş olmasından korkuyorum. Paranın ve ziynetin hiçbir önemi yok, yeter ki canına bir şey olmasın. Kaybolduğu gün üzerinde şişme bir mont vardı genelde de şal takıyor. Başına bir şey gelmesinden korkuyorum” dedi

“EN UFAK BİR TARTIŞMAMIZ YOK”

Eşi ile arasında en küçük bir tartışmanın yaşanmadığını ve evi terk edecek bir insan olmadığını dile getiren Alakış, “Tam 23 sene önce severek evlendik. 4 evladımız var. En ufak bir huzursuzluğumuz yok. Görenler bilenler duyanlar varsa İnsanlık namına Karacabey ve Mustafakemalpaşa emniyetine ya da Jandarma karakollarına haber versin” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER