Çeltikçi ve Çevre Köyleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’ne Biçerdöver

13.03.2021
Çeltikçi ve Çevre Köyleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’ne Biçerdöver

Çeltikçi ve çevre köyleri tarımsal kalkınma Kooperatifi’ne Biçerdöver alımında  büyük emeği olan Mustafakemalpaşa Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ahmet Beygirci ve yönetimi, Ak Parti İlçe Başkan’ı Murat Hallaçoğlu ve yönetimi ile Çeltikçi Mahallesi ve çevre mahallelerden vatandaşların katılımı ile gerçekleşen törende kurbanlar kesildi.

Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme (TKKD) tarafından sağlanan %65 hibe ile alınan biçerdöver, Mustafakemalpaşa Çeltikçi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’ne teslim edildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan

 Çeltikçi ve çevre köyleri tarımsal kalkınma kooperatifi başkanı Halit İlhan, TKKD’ dan %65 hibe ile aldığımız biçerdöveri de kooperatifimiz bünyesine katmanın sevincini yaşıyoruz. Bursa bölgesinde sadece Tarımsal Kalkınma Kooperatifi bu desteği alabilmiştir. Yatırım Bütçesi 1.900.000 TL, hibe oranı %65’dir.

 Hasat zamanı da buğday mısır ve arpa Hasadında kullanılmak üzere biçerdöverimizle üyelerimize hizmet vereceğiz. Çeltikçi ve çevre Köyleri için çalışıyoruz. Biçerdöverimiz üyelerimize hayırlı uğurlu olsun’ dedi.

Hayrettin GÖK.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.