Mustafakemalpaşa Haber

CHP Milletvekili Aydın: Sandığa Gitmeyenin Şikayete Hakkı Yok

CHP Milletvekili Aydın: Sandığa Gitmeyenin Şikayete Hakkı Yok
Bu haber 27 Ekim 2015 - 19:03 'de eklendi.

Seçim çalışmalarını Mustafakemalpaşa’da sürdüren CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, “Tatildeyim diyerek oyunu kullanmayanın bundan sonra yaşanacak sıkıntılarda şikayet etme hakkı olmayacak” dedi.

 

Milletvekili Aydın, seçim çalışmalarını Mustafakemalpaşa ilçesinde sürdürdü.

 

‘1 KASIM’DA SANDIK BAŞINA’

 

Mustafakemalpaşa ilçesinde esnafı ziyaret eden Aydın, seçimle birlikte 4 günlük tatili hatırlatarak, “Bir oy ülkenin geleceğini belirleyecek. Aydınlık Türkiye için, kötü gidişe son vermek için herkes yurttaşlık görevini yapmak zorundadır. ‘Tatildeyim’ diyerek oyunu kullanmayanın bundan sonra yaşanacak sıkıntılarda şikayet etme hakkı olmayacak.” diye konuştu.

 

‘BU HÜKÜMETİN KAOS YARATMAKTAKİ USTALIĞI BİR KEZ DAHA ORTAYA ÇIKTI’

 

Seçim nedeniyle saatlerin geri alınmamasıyla ortaya çıkan kaosu da değerlendiren Aydın, şöyle konuştu: “Düşünün ki bir ülkede insanlar sabah kalktıklarında saatin kaç olduğunu bilmiyor. Böyle trajikomik durum nerede görünmüştür? Havaalanlarında, hastanelerde büyük kaos yaşanıyor. Metrolarda da aynı durum yaşanıyor. Birçok uzman kaos konusunda uyardı. Ancak hükümet yurttaşlarımızı bu konuda bilgilendirmedi. Bu hükümetin kaos yaratmaktaki ustalığı bir kez daha ortaya çıktı. Şimdi Enerji Bakanı çıkmış özür diliyor. Olan oldu, yaşanan yaşandı. Özür dilesen ne olur dilemesen ne olur.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by