Mustafakemalpaşa Haber

CHP, Orhan Alper’i Partililerle Buluşturdu

CHP, Orhan Alper’i Partililerle Buluşturdu
Bu haber 05 Kasım 2018 - 15:01 'de eklendi.

Mustafakemalpaşa Cumhuriyet Halk Partisi Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Orhan Alper, yapılan toplantıyla partililerle buluştu.

Cumartesi saat 14,30 Mustafakemalpaşa Öğretmen evinde gerçekleştirilen, aday tanıtım toplantısına, CHP İl ve İlçe Başkanları, CHP yeni ve eski Milletvekilleri, Siyasi partilerin ilçe başkanları ile partililer katıldı.
Katılımın yoğun olduğu toplantıda adım adım iktidara yürümenin yolunun belediyeleri kazanmaktan geçtiğinin altı çizilen konuşmaların ardından CHP Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Orhan Alper partililere tanıtıldı.
Toplantıda bir konuşma yapan CHP Mustafakemalpaşa İlçe Teşkilatı Başkanı Tandoğan Kuru ‘Biz Mustafakemalpaşada 38 yıl sonra Belediyeyi kazanacağız. Bu hırsla yola çıktık. Gelinen süreçte, Sayın İl Başkanım başta olmak üzere, Genel Merkez Yöneticilerimiz, Milletvekillerimiz, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ve tüm örgütümüzle buraya kadar başarıyla geldik bu inanç ve hırsla da; Biz bu belediyeyi kazanacağız, bunu herkes görecek, bu hasrete son vereceğiz.’ Dedi.
Kürsüye çağırılan Belediye Başkan Adayı Orhan Alper ise; ‘Bana güvendiğiniz, bana inandığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Çıkmış olduğumuz bu yolda, Mustafakemalpaşamıza 38 yıl sonra belediyeyi kazandıracağız. Bunun için hep beraber çalışacağız. Belediye Başkanlığı yaptım, bu konuda tecrübem var. Bu memlekete hizmet ettim. Bundan sonra daha da iyi hizmet edeceğime inanıyorum. İl Başkanımızla, Milletvekillerimizle, tüm örgütümüzle bunu hep birlikte başaracağız.’ Dedi.
Yapılan konuşmalarının ardından tanıtım toplantısı sona erdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER