Cumhur İttifakı Mustafakemalpaşa da Tek Yürek

28.08.2021
Cumhur İttifakı Mustafakemalpaşa da Tek Yürek

Milliyetçi Hareket Partisi’nden ilçemize üst düzey ziyaret. Milliyetçi Hareket Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu “birlik ve beraberlik günü” adlı programında mahalle temsilcileri ile bir araya geldi.

Programa MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili Sn. İsmet Büyükataman, MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Fevzi Zırhlıoğlu, MHP Bursa İl Başkanı Sn. Cihangir Kalkancı ve il yöneticileri ile birlikte çok sayıda üye katılım sağladı. MHP ilçe başkanlığı, mahalle temsilcilerine  sertifika programı düzenledi ve temsilciler belgelerini parti yöneticilerinden teslim aldılar.

Etibank Aile Çay bahçesinde düzenlenen programdan sonra MHP ilçe Başkanlığı’nın Adnan Menderes Meydanındaki İrtibat Bürosunun açılışı Cumhur İttifakının diğer üyesi olan Ak Parti İlçe Başkanı Murat Hallaçoğlu ve Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkanı Mehmet Kanar’ın katılımlarıyla gerçekleştirildi. Daha sonra heyet Belediye Başkanı Mehmet Kanar’ı makamında ziyaret ederek, Cumhur İttifakının önemine vurgu yaparak her zaman ülkemizin birlik, beraberlik ve bekası için bir arada olduğumuzu şer odaklarına teşkilatlarımızın hiçbir zaman fırsat vermeyeceğini dile getirdi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.