DSP Mustafakemalpaşa Kadın Kollarından Kadın Dayanışması ve Covid 19 Döneminde Destek Kermesi

18.09.2020
DSP Mustafakemalpaşa Kadın Kollarından Kadın Dayanışması ve Covid 19 Döneminde Destek Kermesi

DSP Mustafakemalpaşa Kadın Kolları Başkanı Filiz KOLU önderliğinde kadın dayanışması ve Covid 19 döneminde bütçeye katkı amaçlı el emeği göz nuru ürünler kermeste yerini aldı.

Başkan Kolu ” Siyasi görüş farketmeksizin bayanların el emekleri göz nuru olan ürünleri satıp bütçelerine katkıda bulunmaları amaçlı kermesimize tüm Mustafakemalpaşalı kadınlarımızı bekliyoruz.Örgü den salça ya,hamur işinden,turşu ya,bal dan polene el becerilerini satışa çıkarttığımız ürünler 17.09.2020 ve 23.09.2020 tarihine kadar Mustafakemalpaşa İmam Hatip Lisesi önündeki kermes çadırımızda siz müşterilerimizi bekliyor. Siz hemşerilerimizin Mustafakemalpaşa’lı kadınlara destek olacağınıza cani gönülden inanıyorum. Birlikten kuvvet doğar diyerek startı verdik.Sizler de yanımızda yer alıp ürünlerinizi satabilirsiniz. Desteğiniz ve ilginizle hep bir fazla olacağız.Hepinizi kermesimize bekliyoruz” diye konuştu.

İlçenin kadınları tarafından ilgi gören kermes çadırı hoşsohbetlere sahne olurken,evdeki eşlerine küçük te olsa bir hediye almak için kermesi ziyaret eden erkek müşteriler de gözden kaçmadı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.