Mustafakemalpaşa Haber

Efekan Kiraz, Mustafakemalpaşa’da 1. Bursa İl Genelinde 3. Oldu

Efekan Kiraz, Mustafakemalpaşa’da 1. Bursa İl Genelinde 3. Oldu
Bu haber 12 Mayıs 2017 - 19:18 'de eklendi.

Efekan Kiraz Bursa Üçüncüsü oldu, 1000 liralık ödülün sahibi oldu. 5. Ufka Yolculuk Bilgi Ve Kültür Yarışmasında Yunus Emre İlkokulu 4. Sınıf Öğrencisi Efekan Kiraz, Mustafakemalpaşa İlçesinde 1. Bursa İl Genelinde 3. Oldu

Uluslararası olarak düzenlenen ve bu yıl Server Gençlik ve Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilen 5’inci Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması’nın Bursa ayağında ödüller sahiplerini buldu.
5’inci Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmasında Mustafakemal ilçesinde 1 olan Yunus Emre İlkokulu 4-D sınıfı öğrencisi Efekan KİRAZ Bursa genelinde yapılan yarışmada il 3. Olarak 1000 liralik ödülün sahibi oldu.
İrfan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü tarafından Bursa sürecinin düzenlediği ve ‘Yola çıkmak isteyene, yol açık’ mesajı ile her kesimden insanın davet edildiği, Kur’an-ı Kerim Meâli konulu 5’inci Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması’nın Bursa ayağında A, B, C, D kategorilerinde ödüller sahiplerine dağıtıldı.
Merinos AKKM Osmangazi Salonu’nda yoğun katılımın sağlandığı ödül törenine Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Abdülkadir Karlık, AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalletin Torun, Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Özcan Akan, Niltur Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bodur, İrfan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Bursa İl Koordinatörü Salih Aslan katıldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER