Mustafakemalpaşa Haber

Eğitim ve bilgilendirme semineri yapıldı

Eğitim ve bilgilendirme semineri yapıldı
Bu haber 16 Ekim 2015 - 8:48 'de eklendi.

Okulların açılmasıyla birlikte öğrenci taşımacılığına başlayan servis sürücülerine yönelik eğitim ve bilgilendirme semineri yapıldı.

Mustafakemalpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı ilçedeki Servis araçları sürücülerine yönelik bir seminer düzenledi.

 

Düzenlenen seminere Mustafakemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce açılan İhaleye girerek Taşımalı Eğitim Sisteminde Öğrenci taşıyan sürücülerde dahil edildi.
Mustafakemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Ardıçoğlu, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ş.Vahit Girgin, İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliğinde görevli Baş polis Muharrem İbiş ile Polis Memuru Necmettin Gümüş’ün katıldığı seminerde, öğrencilerin geçirecekleri eğitim öğretim döneminde üzücü olaylarla karşılaşmamaları gerektiği hatırlatıldı.

 

Öğrencilerin trafikte güven içerisinde seyahat etmeleri konusunun son derece önemli olduğuna değinen yetkililer. gereken kurallar ile ilgili Sürücülere eğitim verdi.
Trafik Bilinci ve Kültürünü geliştirmek, küçük çocukların kendilerini örnek aldıklarını belirterek sürücülerin kendi çocuklarını taşıyormuş gibi dikkatli olmaları konusunda uyarıldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by