Mustafakemalpaşa Haber

Emniyetten Esnaf odalarına plaket

Emniyetten Esnaf odalarına plaket
Bu haber 25 Kasım 2015 - 11:41 'de eklendi.

Mustafakemalpaşa Emniyet Müdürü Erol Turan, Esnaf Odalarına Polis teşkilatına yapmış oldukları yardımlardan dolayı teşekkür ederek bir plaket takdim etti.

İlçe Esnaf Odaları Başkanı aynı zamanda Türkiye Sebzeciler ve Meyveciler Federasyon Başkan Vekili İsmail Batu ve beraberindeki Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet Sert ,Tuhafiyeciler Odası Başkanı Sinan Uyguç ve Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı İsa Oruç’ u Makam odasında kabul eden Emniyet Müdürü Erol Turan ziyarete gelenlere teşekkür ederken, Mustafakemalpaşa Esnaf Odaları adına Başkan İsmail Batu ‘ ya plaket verdi,
İlçe Emniyet Müdürlüğündeki plaket sunumunda kısa bir konuşma yapan İlçe Emniyet müdürü Erol turan ;”Göreve başladığım günden bu güne kadar Esnaf teşkilatlarımız ile çok sıcak ilişkilerimiz oldu. Esnaf Odalarımızın daima Milletinin ve Devletinin yanında olduğunu her zaman kanıtlamıştır.Kendilerine teşekkür ederim dedi. Esnaf Odaları adına Başkan İsmail Batu ise, Plaketi Esnaf Odaları adına aldığını belirterek, “Her zaman her hayırlı işte yardım ve desteğe hazırız.”dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by