Mustafakemalpaşa Haber

Erdem”Saygı duyduğumuz seçim süreci…”

Erdem”Saygı duyduğumuz seçim süreci…”
Bu haber 14 Nisan 2019 - 21:23 'de eklendi.

İYİ Parti’nin Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) yaptığı itirazlarının da reddedilmesinin ardından 31 Mart yerel seçimlerinde Millet ittifakı Mustafakemalpaşa Belediye Başkanlığına aday olan Şükrü Erdem sosyal medya hesabından bir paylaşım yayınladı.

Erdem, seçim sonuçlarına saygı duyduklarına vurgu yaparak şu ifadelere yer verdi.

“Mustafakemalpaşa sevdamız için çıktığımız bu yolda, seçim süresince yürekten sahiplenerek, gönülden verdiğiniz destek, şahsım adına tarifi mümkün olmayan bir gurur yaşattı.
Siyasi kampanyamızı İlçemize ve siz değerli hemşehrilerime yakışır bir şekilde sürdürdüğümüzü düşünüyorum.


Ancak sonuçlarına, koşullar ne olursa olsun saygı duyduğumuz seçim süreci; Yüksek Seçim Kurulunun tüm itirazlarımıza red vermesi ile aleyhimize sonuçlanmış bulunmaktadır.


Tutanak usulsüzlükleri, toplu oy kullanımları, geçersiz oylarda akıl dışı mevcut sayısının azaltılması, kesinleşmiş hükmüne rağmen aday onaylama gibi pek çok hukuka uygun olmayan durumun varlığını bildiğimiz halde, sizlerden özür diliyoruz ki YSK yı geçmemiz mümkün olmadı.
Bundan böyle İlçemizin ve Ülkemizin normalleşmesi adına sürecin hızla ilerlemesini diliyorum. Ve Her şey Mustafakemalpaşa için diyerek birlikte yürüdüğümüz bu yolda, memleketimiz adına verdiğimiz mücadelemizin yine birlikte sürerek devam edeceğini belirtmek isterim.
Saygılarımla”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by