Mustafakemalpaşa Haber

Ersin Ekici, Belediye Başkan Yardımcısı Oldu

Ersin Ekici, Belediye Başkan Yardımcısı Oldu
Bu haber 22 Nisan 2019 - 15:31 'de eklendi.

Mustafakemalpaşa’ya en iyi hizmeti sunmak adına kurmaylarını da tecrübeli ve donanımlı isimlerle oluşturan Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, bu kapsamda Ersin Ekici’yi belediye başkan yardımcılığı görevine getirdi.

31 Mart 2019 Mahalli idareler seçimlerinde Cumhur ittifakı AK Parti’den Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı seçilen Mehmet Kanar, ekibini kurmaya devam ediyor. Mustafakemalpaşa’ya en iyi hizmeti sunmak adına kurmaylarını da tecrübeli ve donanımlı isimlerle oluşturan Kanar, daha önce Tapu müdür yardımcılığı ve vekilliği yapan Ersin Ekici’yi Başkan yardımcısı görevine getirdi.

ERSİN EKİCİ KİMDİR?


1979 doğumlu olan Ersin Ekici. İlkve orta okulu Mustafakemalpaşa’da okudu. Ankara Tapu Kadastro Lisesini bitirdikten sonra, Üniversiteyi Balıkesir üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliğinin ardından, 1997’de Bilecik Kadastro Müdürlüğünde Kadastro Teknisyeni olarak göreve başladı.

1998-2002 Balıkesir Tapu Müdürlüğü bilgisayar işletmeni olarak atanan Ekici, 2003-2008 yılları arasında Mustafakemalpaşa tapu müdürlüğü bilgisayar işletmeni olarak görev yaptı.

2008’de Müdür yardımcısı olarak Osmangazi Tapu Müdürlüğü ve Dursunbey Tapu Müdürlüklerinde Müdür Vekilliğinden sonra, 2013 yılında Mustafakemalpaşa Tapu Müdür Yardımcısı ve 2017 yılından bugüne kadar Müdür Vekilliği yaptı.

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Mustafakemalpaşa Cumhur İttifakı Belediye Başkanı olan Mehmet Kanar’ın, Belediye Başkan yardımcılığına getirildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by