Mustafakemalpaşa Haber

Esgin Baba Ocağında Sevgiyle Karşılandı

Esgin Baba Ocağında Sevgiyle Karşılandı
Bu haber 02 Ekim 2015 - 10:48 'de eklendi.

Ak Parti Bursa Milletvekili adayı Dr. Mustafa Esgin, baba ocağı Karacabey ve Mustafakemalpaşa’da seçim startına hızlı başladı. Esgin, parti teşkilatları ve ilçe yöneticileriyle bir araya geldiği buluşmalarda, “Türkiye’de 1 Kasım’dan itibaren belirsizlik yerini istikrar ve güven ortamına bırakacak” dedi.

Yaklaşan 1 Kasım genel seçimleri öncesinde Ak Parti’den milletvekili adayı gösterilen Dr. Mustafa Esgin, ana ve baba ocağında seçim çalışmalarına başladı. Anne tarafından Mustafakemalpaşa Tepecikli, baba tarafından da Karacabeyli olan Dr. Mustafa Esgin, burada iki ilçe teşkilatının ana kademe, gençlik ve kadın kolları mensuplarıyla bir araya geldi. Ak Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Sadettin Akkoyunlu ve Ak Parti Karacabey İlçe Başkanı Murat Erol’un başkanlığındaki teşkilatlar tarafından büyük bir sevgi ve teveccühle karşılanan Dr. Mustafa Esgin, “Bizim davamız bir siyasi hareket değil millet hareketidir. Milletimizin takdiriyle gerçekleşen 13 yıllık iktidarımız da bunun en büyük göstergesidir” dedi.

Türkiye’deki belirsizlik ve kaos ortamının 1 Kasım’dan itibaren son bulacağını ifade eden Ak Parti Bursa Milletvekili adayı Dr. Mustafa Esgin, “Önümüzdeki genel seçimler Türkiye’nin kaderini belirleyecek seçimlerdir. Türkiye’de 7 Haziran’dan sonra yaşanan belirsizlik 1 Kasım’dan itibaren yerini eskisi gibi Ak Parti iktidarında reformlarla dolu istikrar ve güven ortamına bırakacak” dedi.

Karacabey ve Mustafakemalpaşa’daki seçim çalışmaları kapsamında ilçe belediyeleri ve çeşitli kurumlara ziyaretler gerçekleştiren Ak Parti Bursa Milletvekili adayı Dr. Mustafa Esgin, ilçenin yatırımları ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by