Gökbora Koleji idarecileri; “Dünya Gazeteciler Günü” dolayısıyla Basın Mensuplarını akşam çayına davet etti.

22.10.2020
Gökbora Koleji idarecileri; “Dünya Gazeteciler Günü” dolayısıyla Basın Mensuplarını akşam çayına davet etti.

Mustafakemalpaşa Özel Gökbora Koleji idarecileri; “Dünya Gazeteciler Günü” dolayısıyla Mustafakemalpaşa Basın Mensuplarını akşam çayına davet etti.

Davette; Özel Gökbora Koleji Kurucusu Syn. Erkan GÖRGÜNLÜ ve idare arkadaşları; Zekiye DÖNMEZ ve Yeşim ÖPÇÜN’ ün katkılarıyla birlikte bu özel günü kutlama adına beklenmedik bir sürpriz yaparak Gazete çalışanlarını onurlandırdılar.

Keyifle akan sohbette; Eğitim, Gazetecilik, Çocuklar, Veliler, Öğretmenler ve Güncel konular üzerine çeşitli söyleşiler yapıldı. Özel Gökbora Koleji’ nin samimiyetleri Gazeteci çalışanlarının “Dünya Gazeteciler Günü” nü ayrıcalıklı kıldı.

Özel Gökbora Koleji Kurucusu Syn. Erkan GÖRGÜNLÜ; Özel Gökbora Koleji’ nin Eğitim anlayışından bahsederken Öğretmenlerinin deneyimli, alanında uzman, güler yüzlü hoşgörülü ve idealist bir kadrodan oluştuğunu gururla belirtirken; içinde bulunduğumuz Pandemi sürecinin, öğretmenler ve öğrenciler üzerinde ki olumsuz etkilerini minimum düzeyde hissettirmek adına, tüm kadro çalışanları ile birlikte her daim yeni fikirler üreterek etkin bir şekilde çalıştıklarını belirtti. 

Bizlerde Basın Mensupları olarak Özel Gökbora Koleji yöneticilerine teşekkür ediyoruz.

HAYRETTİN GÖK – BURÇAK BİLGİLİ

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.