Mustafakemalpaşa Haber

Gökhan Aksu İYİ Parti’den Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Aday Adayı Oldu

“Altın uzmanı ekonomist” Gökhan Aksu İYİ Parti’den Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Aday Adayı Oldu.

Gökhan Aksu İYİ Parti’den Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Aday Adayı Oldu
Bu haber 18 Kasım 2018 - 1:02 'de eklendi.

Yerel seçim hazırlıklarına başlayan İYİ Parti, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı aday adayı başvurularını kabul etmeye başladı. İlk başvuru televizyon izleyicilerinin “altın uzmanı ekonomist” olarak tanıdığı Gökhan Aksu’dan geldi.

Aksu, başvuru dosyasını yönetim kurulu toplantısında İlçe Başkanı İhsan Keçeci’ye teslim etti.

Televizyon ekranlarında ekonomi kanallarını takip edenlerin yakından tanıdığı Gökhan Aksu, genel kanalların ekonomi programlarında da yine sık sık izleyici karşısına çıkıyor.
Aksu’nun 2 binden fazla televizyon programı, gazetelerde yayınlanmış makale ve röportajları bulunuyor.

Aileden siyasetçi olan Gökhan Aksu, geçmiş dönemlerde Anap ilçe başkanlığı yapan Yılmaz Aksu’nun oğlu ve 1972 Bağımsız Belediye Başkanlığı’na bağımsız aday olan İğneci Fahri lakaplı Fahri Aksu’nun da torunudur.

Gökhan Aksu Kimdir ?

Gökhan Aksu, 1977 İstanbul doğumludur. İş hayatına üniversite son sınıfta okurken 1999 yılında özel bir bankada çalışarak başlamıştır. 2003 yılında altın sektörünün en önemli oyuncularından olan Goldaş Kuyumculuk A.Ş. firmasında çalışmaya başlamış, Hazine Yöneticiliği ve Finansman Müdürlüğü yapmıştır. Aynı dönemde İstanbul Altın Borsası`nda Denetim Kurulu Başkanlığı ve Disiplin Kurulu Üyeliği yapmıştır. 2009 yılında İstanbul Altın Rafinerisi`nde Genel Müdür Yardımcılığı, İstanbul Gümüş Rafinerisi Yönetim Kurulu Başkanlığı, Gramaltın A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuş, aynı dönemde İstanbul Altın Borsası Yönetim Kurulu Üyeliği`ne seçilmiştir. Bu dönemlerde yazılı ve görsel medyada ekonomi ve kıymetli metaller ile ilgili birçok yayını bulunmaktadır. Finans ve Kuyumculuk sektöründe danışmanlık hizmeti vererek firmalar ile tecrübelerini paylaşmaktadır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by