Mustafakemalpaşa Haber

Hamidiye Mahallesinde Bir Garip Olay!

Mustafakemalpaşa’da bir kadın önce çöpünü boşalttı, daha sonra ise bakın ne yaptı!

Hamidiye Mahallesinde Bir Garip Olay!
Bu haber 19 Şubat 2018 - 17:56 'de eklendi.

VİDEO HABER Görüntüler Mustafakemalpaşa hamidiye mahallesinde bir evin balkonundan kaydedildi.

Dikkatli ve duyarlı bir vatandaşın kaydettiği görüntüler sosyal medya da merak konusu oldu. İlk bakışta herşey normal gibi gözüksede görüntüler ilerledikçe durum oldukça ilginçleşti.

Elindeki çöp kovası ile görüntülenen bir kadın çöp konteynırına doğru ilerliyor. Buraya kadar her şey normalmiş gibi görünsede asıl olay kadının elindeki kovayı çöp konternırına boşaltmasından sonra başlıyor.

Görüntüdeki kadın önce etrafına bakıyor, çöpünü döküyor ve ardından konteynırı yere deviriyor. Sonra hiç bir şey olmamış gibi oradan uzaklaşıyor.

Sosyal Medyada günün konusu olan olay hamidiye mahallesinde gerçekleşti. Aynı sokakta oturan bir kişi tarafından kayıt altına alınan görüntüler sosyal medya da paylaşıldı.
Görüntüleri çeken kişi olayın sürekli gerçekleştiğini daha önce uyardıklarını ve komşusunun bunu neden yaptığını bilmediğini belirtti.
Çöp konteynırının daha önce yolun karşısında olduğunu dile getiren bir vatandaş ise “Neredeyse her gün sokaktaki çöp konteynırının yere devrilmiş olduğunu görüyorduk, bunu çocukların yapmış olduğunu düşündük.
ama olayın kamera görüntülerini görünce gerçeği anladık.”dedi.

Şimdi tartışma konusu olan kadının bu eylemi neden gerçekleştirdiği merak konusu oldu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by