Mustafakemalpaşa Haber

Hastalara Milletvekili Mustafa Esgin müdahale etti

Mustafakemalpaşa Belediyesinin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Yöresel Ürünler Tanıtım festivaline katılan AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin programın ardından akşam saatlerinde Devlet hastanesini ziyaret etti.

Hastalara Milletvekili Mustafa Esgin müdahale etti
Bu haber 18 Ekim 2019 - 21:42 'de eklendi.

Mustafakemalpaşa Belediyesinin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Yöresel Ürünler Tanıtım festivaline katılan AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin programın ardından akşam saatlerinde Devlet hastanesini ziyaret etti. Uzmanlık alanı olan ortopedi hastalarının ilk tedavilerini kendisi gerçekleştirdi.

Hastanede tedavi gören hastaları ziyarete giden Milletvekili ve aynı zamanda ortopedi uzmanı olan Mustafa Esgin düşme sonucu kolu kırılarak acile getirilen küçük bir çocuk ve kalça kemiği ile ayağı kırık bir yaşlı adamla karşılaştı. Hastalara hemen müdahale edilmesi gerektiğini söyleyen Milletvekili Mustafa Esgin küçük çocuğun röntgen filmini çekerek kırık olan kolunu alçıya aldı.

Çeltikçi mahallesinde oturan Ömer ismindeki küçük çocukla bizzat ilgilenen Bursa Milletvekili Esgin aileye geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Hastalara tedavi edildikleri sırada yakın ilgi gösteren Esgin hastane doktorlarına tavsiyelerde bulundu. Bursa Milletvekili daha sonra hasta ziyaretlerini sürdürerek hastaneden ayrıldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER