Mustafakemalpaşa Haber

Her yerde o aday adayının ismi geçiyor!

Mustafakemalpaşa’da AK Parti’nin adayı kim olacak sorusu elbette herkes tarafından merak ediliyor. En çok onun ismi geçiyor!

Her yerde o aday adayının ismi geçiyor!
Bu haber 22 Aralık 2018 - 2:29 'de eklendi.

Bursa medyasında gün aşırı kulis çalışması yapan gazeteci yazarlar Ak partinin Mustafakemalpaşa adayı için aynı ismi duyup yazılarında da telaffuz ediyor.

Seçim startının verildiğinden bu yana yazılanlara şöyle bir göz attığımızda ortaya tek bir isim çıkıyor. Üstelik bu aday için hiç kötü eleştiride yok.

Hatta Mustafakemalpaşa için kulis yapan yazarlar Ak Partinin o aday adayına kesin gözüyle bakıyor. Diğer yandan bakıldığında ise mevcut Belediye Başkanı dahil diğer aday adaylarının esamesi bile okunmadığı söyleniyor.

Daha da ileriye gidecek olursak bazı aday adaylarının aday gösterilmeyecekleri konusunda çoktan ümidini kestiği dilden dile dolaşıyor.

Bazı yazarların ne dediğine dönecek olursak, Line TV’den Ersel Peker şöyle demişti. Tarih 14 Aralık 2018 “Uzunca süredir hem parti tabanında hem de halk nezdinde heyecan yaratan taraflı, tarafsız herkesimden destek gören bir isim. Öyle zannediyorum ki Mustafakemalpaşa Belediyesi başkan aday adayları arasında en şanslısı.
Demek oluyor ki, siz dürüst ve de doğru olmayı yaşam biçiminiz haline getirirseniz, gün gelir çevrenizdeki insanlarda sizi işte böyle başının üzerinde taşır.”

Sağlam kaynaklara sahip bir diğer isim ise Bursa Meydan Gazetesinden Erdal Şahan. O da “Mustafakemalpaşa’nın yeni lideri!” başlıklı son yazısında şöyle demişti.”Son yıllarda adı hem parti tabanından hem de halk nezdinde heyecan uyandıran, taraflı tarafsız herkesin büyük destek verdiği bir isim hatırlamıyorum.
Mustafakemalpaşa’da saygınlığı, çok temiz ve iyi geçmişi olan  ailesinin son temsilcisi olarak bu güzel mirası başarıyla taşıyor. Sözü özü bir olması, dürüstlüğü, çalışkanlığı ve özellikle kararlı duruşuyla öne çıkıyor.

Halkın büyük tepkisini çeken önemli projelerin tamamlanmasını sağladığı için gönüllerde taht kuran aday adayı, bana ilçenin hak ettiği hizmetleri adeta söke söke alan ve ilçenin Bursa siyasetinde öne çıkmasını sağlayan rahmetli Mehmet Gedik’i hatırlattı. Mustafakemalpaşa’nın özlediği yerel liderlik özelliklerini taşıyor. Bu özellikleri de tüm anketlere de yansıyan aday adayı hem genel merkez hem de il teşkilatının ismi üzerinde uzlaştığı bir isim. İşte siz işinizi dürüst ve çalışkan şekilde yaparsanız, millete hizmet ederseniz millette sizi başının üzerinde taşır. ”

Olay gazetesinden Mustafa Özdal 21 Aralık 2018 tarihli yazısında şöyle dedi.”Dün Ankara kulislerini yokladım. o ismin öne çıktığı ifade ediliyor .”

Bunlar ve benzeri bir çok yazıyı sıralayabiliriz. Yerel seçim atmosferine girildiği günden beri bursa merkez medyada tek isim öne çıkıyor ve yapılan kulisler gösteriyor ki Mustafakemalpaşa’da Ak Parti’nin Adayı sürpriz olmazsa Mehmet Kanar olarak görülüyor. Peki halk ne istiyor? İkinci Mahmut Çolakoğlu’nu, ikinci Mehmet Gedik’i.

Tabi ki son kararı genel merkez verecek.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER