Mustafakemalpaşa Haber

İhsan Keçeci “Elimizden Geleni Yapacağız ve Kazanacağız!”

İyi Parti İlçe Başkanı İhsan Keçeci Mustafakemalpaşa için “Elimizden Geleni Yapacağız ve Kazanacağız!” dedi.

İhsan Keçeci “Elimizden Geleni Yapacağız ve Kazanacağız!”
Bu haber 04 Ocak 2018 - 1:38 'de eklendi.

İyi Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı İhsan Keçeci parti hakkında değerlendirmelerde bulunarak çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Mustafakemalpaşa ilçe nüfusunun 100 bin’den fazla olduğunu kaydeden Keçeci, “Türkiye’de Ulu Önder Atatürk’ün adını taşıyan tek ilçeyiz. Siyasiler tarafından ve iktidar tarafından yok sayılmış bir ilçe. Vatansever milliyetçi bir kesim yoğunlukta burada. MHP ilçe başkanıydım. 1 Nisan’da kongreyi kazanmıştım. Referandum da hayır için çalıştık ve burada hayır çıkmasına sebep olduk. Ardından bizi göreve aldılar. Tabi Meral Akşener’in geri adım atmayacağını biliyorduk yeni oluşum olacağını da. Çalışmalara başladık.

İlçe binamızda hazır. Arkadaşlarla toplanıp sohbetler ediyoruz. Yönetimimizi 55 kişiden oluşturduk. Bunların 16’sı bayan. Biz teşkilat kadromuzun yüzde 30 civarı bayanlardan ve çoğunluğu gençlerden oluşturduk. Eski siyasiler var. Çeşitli partilerden gelmiş arkadaşlarımız var. 20’si MHP, 15’i hiç siyasete bulaşmamış, geri kalanları da diğer partilerden. Eski ilçe başkanları da var aramızda. Devlet Bahçeli kongre sürecine izin vermeyince burada bir tepki oluştu. O günden sonra herkes birlik içinde. Çok yoğun ilgi mevcut. İnsanlar sohbet ediyor, her zaman bir aradalar. Hedefimiz önce Mustafakemalpaşa Belediyesini kazanmak. Mustafakemalpaşa’nın itilmiş, kakılmış bir ilçe olmasını istemiyoruz. Belirli hamleler yapmamız lazım. Ortak akılla beraber Mustafakemalpaşa için neler yapılabilir bunu halkımızla konuşacağız ve Mustafakemalpaşa’yı kazanacağız.” Diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by