Mustafakemalpaşa Haber

İlçe Kaymakamlığının halk toplantıları devam ediyor

İlçe Kaymakamı Mustafa MASATLI’nın Başkanlığındaki ziyaretler Mustafakemalpaşa’nın Yenibalçık, Kösehoroz ve Çavuş Mahallelerinde gerçekleştirildi.

İlçe Kaymakamlığının halk toplantıları devam ediyor
Bu haber 18 Ekim 2018 - 17:36 'de eklendi.

Mustafakemalpaşa İlçe Kaymakamı Mustafa MASATLI ve beraberindeki heyetin bu seferki adresleri Yenibalçık, Kösehoroz ve Çavuş Mahalleleri oldu.

Mustafakemalpaşa İlçe Kaymakamı Mustafa MASATLI ile beraberinde ilgili Kurum Amirleri; Yenibalçık, Kösehoroz ve Çavuş Mahalleleri ziyaret edilerek Halk Toplantıları yapıldı.
Toplantılarda, Mahalle Kahvelerinde toplanan Muhtar ve Mahalle sakinlerinin sorun ve talepleri dinlendi. Vatandaşlarla sohbet edildi. Çözüm ve öneriler ifade edildi. Geziye katılan Tüm Kurum Amirleri kendi konularıyla ilgili bilgilendirme yaptı ve açıklamalarda bulundu. Yapılması gerekli hususlar da not alındı.
İlçe Kaymakamı Mustafa MASATLI’ nın Başkanlığındaki ziyaretlere; İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Emre KAVAK, İlçe Emniyet Müdürü Cengiz GÜLTEKİN, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Fehime Esra ASUTAY, Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet ARDIÇ, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dursun DEMİRCİ, İlçe Müftü Vekili Mustafa TRAŞÇI, Muhtarlık İşleri Müdürü Nazire CANDEMİR, Orman İşletme Müdürü Ahmet ER, Tarım Danışmanları, SYDV Yetkilileri ile diğer ilgililer katıldılar.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by