Mustafakemalpaşa Haber

İlçe Milli Eğitim müdüründen okullara ziyaret

İlçe Milli Eğitim müdüründen okullara ziyaret
Bu haber 17 Kasım 2015 - 19:17 'de eklendi.

Mustafakemalpaşa İlçe Milli Eğitim müdürü Mustafa Efe, ilçedeki tüm okulları tek tek ziyaret ederek öğrenciler ve idarecilerle bir araya geliyor

2015-2016 Eğitim öğretim sezonunun açılmasıyla birlikte okul ziyaretlerine başlayan İlçe Milli Eğitim müdürü Mustafa Efe, ilçeye bağlı köy ve merkez okullarına gerçekleştirdiği ziyaretleri sürdürüyor. İlçedeki Eğitim öğretim kalitesinin arttırılması, ilçe okullarında yaşanabilecek olumsuzlukların önlenmesi ve öğrencilerin en iyi şekilde eğitim almalarını sağlamak amacıyla düzenlenen ziyaretlerde, okul idarecileri ve öğrencilerle bir araya gelen Mustafa Efe, Adaköy ilk/orta okuluna yaptığı ziyarette öğrencilerle bir süre sohbet etti.

 

Efe daha sonraki günlerde Taşpınar ilk/orta okuluna giderek önce öğrencilerle bir araya geldi daha sonra okul idarecileriyle kısa bir toplantı düzenledi. Okul ziyaretlerine aralıksız devam eden Mustafa Efe, önceki gün ise, Züferbey yatılı bölge okulunun pansiyonunda kalan öğrencilerle akşam yemeğinde bir araya geldi.

 

Çocukların yemek yedikleri saatte öğrencileri ziyaret eden Efe, okul ve pansiyon hakkında öğrencilerin görüşlerini aldı. Bir süre öğrencilerle samimi bir sohbet gerçekleştiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, daha sonra pansiyondan sorumlu müdür yardımcısıyla da kısa bir sohbet gerçekleştirdikten sonra okuldan ayrıldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by