İŞLETMELERLE EĞİTİMDE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

19.10.2020
İŞLETMELERLE EĞİTİMDE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından planlanan, alanları ile ilgili mesleki gelişmelerden haberdar olmaları, okulların eğitim öğretim kalitesini ve öğretmen yeterliklerinin artırılması amacıyla İbn-i Sina Özel Eğitim Okul’umuzda görev yapan alan öğretmenlerine yönelik olarak, iş başında mahalli eğitim verilmesi için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile işletmeler arasında Eğitimde İşbirliği Protokolü düzenlendi.

2023 Eğitim Vizyonu’nda ifade edilen “Eğitim Ortamları ve İnsan Kaynakları Geliştirilecek” hedefi doğrultusunda öğretmenlerimizin gerçek üretim ortamlarında mesleki gelişimlerini desteklemek için Tekstil ve Dokuma ve El Sanatları Alanı’nda Harput Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. Miranlı Şubesi ile El Sanatları, Seramik ve Cam Teknolojisi Alanı’nda Viapot Toprak Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. ile Eğitimde İşbirliği Protokolü imzalandı.

Harput Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. Miranlı Şubesi Genel Müdür Yardımcısı Levent ÖZORTAKÇI ve Viapot Toprak Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdür Yardımcısı Zeki ACAR ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe’nin birlikte imzaladığı Eğitimde İşbirliği protokolü kapsamında eğitimler 5 gün 30 saat olarak sürecek.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa EFE, 2023 Eğitim Vizyonu’nda ifade edilen öğretmenlerimizin gerçek üretim ortamlarında mesleki gelişimlerini desteklemeye yönelik verdikleri destek için, Harput Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. Miranlı Şubesi Genel Müdür Yardımcısı Levent ÖZORTAKÇI’ya ve Viapot Toprak Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdür Yardımcısı Zeki ACAR’a teşekkür etti.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.