Mustafakemalpaşa Haber

İyi Parti Çocuk İstismarlarına Dur diyor

İyi Parti Çocuk İstismarlarına Dur diyor
Bu haber 24 Şubat 2018 - 23:37 'de eklendi.

İyi Parti İlçe Başkanlığının facebooktaki sosyal medya hesabından Çocuk istismarına yönelik tepkilerini gösteren video paylaşımı yüksek izleme oranına ulaştı.

İyi Parti İlçe Başkanı İhsan Keçeci ve Yönetim Kurulu üyeleri yayınladıkları videolu basın bildirisinde şu sözlere yer verdiler.
‘’Dünyada bir ilk ve tek olarak, çocuklarına 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını hediye ederek geleceğin sahibi olan çocuklarımıza ne kadar önem verdiğimizi dünyaya gösteren bir Millet olduğumuz için gurur duyuyoruz. Son günlerde çocuk istismarları çok büyük oranda artış göstermiştir. Durum artık bireysel suç olmaktan çıkıp, toplumsal suç unsuru haline dönüşmüştür. Yaşananlar son derece sarsıcı ve bir o kadar insanlık için utanç vericidir. Bu canavarların pis elleriyle kirlettiği sadece o çocuklar değil, aynı zamanda toplumsal vicdanımızdır. Toplumumuzun kanayan yarası çocuk istismarlarının engellenmesi için bizler birleşerek güçlerimizi, yüreklerimizi birleştirerek mücadele ediyoruz. Çocuklara yapılan kötülüklere duyarsız kalmıyoruz. Ülkemizde güvende olmayan tek çocuk kalmamalıdır. Bu bizim insanlık ve Vatandaşlık görevimizdir. Çocuklar susar biz susmuyoruz. Temiz huzurlu mutlu ve İYİ bir Türkiye için bu gidişe bir dur demek için hep bir ağızdan haykırıyoruz. Çocuklarımıza dokunmayın.’’

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by