Mustafakemalpaşa Haber

İYİ Parti Mustafakemalpaşa’da Üye Kayıtları Başladı

İyi Parti Mustafakemalpaşa İlçe Teşkilatı, üye olmak için gelen vatandaşların üyelik kayıtlarını yapmaya başladı.

İYİ Parti Mustafakemalpaşa’da Üye Kayıtları Başladı
Bu haber 15 Ocak 2018 - 19:33 'de eklendi.

İyi Parti Mustafakemalpaşa Kurucu İlçe Başkanı İhsan KEÇECİ, teşkilatlanma çalışmalarının son aşamasına geldiklerini belirterek, üye kayıt işlemlerini başlattıklarını söyledi.
İyi Parti Mustafakemalpaşa Kurucu İlçe Başkanlığına atanan İhsan KEÇECİ, başkanlığa atanmasının ardından Mustafakemalpaşa’da başladıkları teşkilatlanma çalışmalarının son aşamasına geldiklerini belirterek  20 Ocak Cumartesi Günü Partimizin Kuruluşunu tamamlamış olacağız, Belediye Düğün Salonunda Saat 13:00’da gerçekleştireceğimiz Kuruluş Programına Tüm halkımızı davet ediyorum. Bu tarihi günde hemşehrilerimizi aramızda görmekten onur duyacağız.”dedi.

 

Keçeci, teşkilatlanma çalışmaları sırasında Mustafakemalpaşa’da yoğun bir teveccühle karşılaştıklarını kaydederek, gösterilen yoğun teveccüh nedeniyle Mustafakemalpaşalı hemşehrilerine teşekkürlerini iletip, “Bilindiği üzere İyi Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı olarak görev yapıyorum. Yaklaşık 2 aydan beri yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Allah’a şükürler olsun İlçe Yönetim Kurulumuzu tamamlamak üzereyiz. Gittiğimiz bütün yerlerde kabul gördük, yoğun bir ilgiyle karşılaştık. Bu anlamda bütün hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Bizleri kırmadılar bu zor günde, zor yerde ama İYİ yerde görev aldılar. Kendilerine bir kez daha şükranlarımı arz ediyorum” dedi.

646196461

İyi Parti İlçe Başkanlığı olarak bugünden itibaren üye kayıtlarını almaya başladıklarını ifade eden Keçeci, üye çalışmalarına hız vererek, Türkiye genelinde 5 Milyon üyeyi hedeflediklerini, Mustafakemalpaşa’da da bu sayıyı en yüksek seviyeye çıkarmak için yoğun bir şekilde çalışmalarını devam ettireceklerini söyledi.

 

 

Keçeci açıklamasının devamında ise şunları kaydetti: “20 Ocak Cumartesi Günü Partimizin Kuruluşunu tamamlamış olacağız Belediye Düğün Salonunda gerçekleştireceğimiz Kuruluş Programına Tüm halkımızı davet ediyorum. Çıktığımız yol hayırlı bir yoldur, akıbetimiz de hayırlı olur inşallah. Genel başkanımızı çok seviyoruz. Türkiye’de bir ilki başlatıyor. Kuvayi Milliye anlayışıyla yolumuza devam ediyoruz. Türkiye’de siyaset zor, Mustafakemalpaşa’da daha zor olduğunu görüyoruz ama bu zorlukları aşa aşa geliyoruz. Mustafakemalpaşalı hemşehrilerimiz bizlere inanıyorlar, gittiğimiz yolu uygun ve doğru görüyorlar. Çünkü tek hedefimiz var. O da Türkiye Cumhuriyetini daha güçlü kılmak. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin oynanmış olan taşlarını yeniden yerine oturtmaktır. Bizim gayemiz Türkiye’ye hizmettir, milletimize hizmettir, Mustafakemalpaşalı’ya hizmettir. Bu doğrultuda gittiğimizi görüyorum. Bütün arkadaşlarımız da buna inanıyor. Biz de hep birlikte el ele vererek Mustafakemalpaşa’yı Mustafakemalpaşalıyı daha iyi, daha layık olduğu yerlere taşımaktır. Allah’ın izniyle bunu başaracağız. Çıktığımız bu yolda yolumuz aydınlık olsun, İYİ günler bizlerin olsun”

699783623

İYİ PARTİYE NASIL ÜYE OLUNUR?

Üyelik şartları şu şekilde:

1-Herhangi bir Siyasi Partide üyelik kaydı bulunmamak,
2-Siyasi Parti üyeliği ve yöneticiliğini kısıtlayıcı adli sicil kaydı olmaması,
3-Siyasi Partiye üyelik kaydının bulunup bulunmadığı Yargıtay Siyasi Parti sorgulama sayfasından yada şifresi olanlar için olanlar e-devlet sayfasından görulebilir.

 

Siyasi Parti üyeliği var ise ve ayrılmak istiyorsa,
1-Siyasi Partinin üyesi olduğu Ilçe Teşkilatına yazılı olarak üyelikten çekilme (istifa) talebini bildirmesi,
2-Noter vasıtasıyla Yargıtay Cumhuriyet Baş Savcılığına bildirimde bulunması (Noter ücretlidir)
3-Matbu evrakı tanzim edip imzalayarak 2 af Nüfus cüzdan fotokopisi ile birlikte Yargıtay Cumhuriyet Baş Savcılığına gönderilmek üzere ilgili ilçe seçim kuruluna vermesi.

 

İYİ PARTİ İLETİŞİM

Balıkesir Caddesi (Postane yanı) Şeyhmüftü Mahallesi Şehit Mehmet Yılmaz Sokak Şenkoyuncular İşhanı No: 1/1 Telefon: 0224 613 64 64

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER