Mustafakemalpaşa Haber

İYİ Parti’den skandal 29 ekim afişine çok sert tepki!.

Şeker ambalajına benzeyen 29 ekim afişine bir eleştiride İYİ Parti Mustafakemalpaşa ilçe başkanı İhsan KEÇECİ’de geldi. Keçeci “Takiyyelerinizden artık gına geldi.” diyerek ateş püskürdü.

İYİ Parti’den skandal 29 ekim afişine çok sert tepki!.
Bu haber 29 Ekim 2018 - 1:11 'de eklendi.

İYİ Parti Mustafakemalpaşa ilçe başkanı İhsan KEÇECİ, Mustafakemalpaşa Belediyesi tarafından Cumhuriyetin 95. yılına ithafen hazırlattığı skandal afişler için sorumluları sert bir dille eleştirdi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle Belediye Başkanı Sadi Kurtulan imzası taşıyan afiş dünde vatandaşların tepkisine neden olmuştu. Atatürkçü Düşünce Derneği Mustafakemalpaşa şubesinin dile getirdiği Türk Bayraksız ve Atatürksüz afişler  sosyal medyada da günün konusu oldu.

İYİ Parti Mustafakemalpaşa ilçe başkanı İhsan KEÇECİ, Bu milletten özür dileyin. Takiyyelerinizden artık gına geldi. Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol. diyerek sorumluları topa tuttu. Başkan Keçeci sosyal medya hesabındaki paylaşımında şu ifadelere yer verdi.

Yakışmadı…..
Ulu Önder Atatürk’ün ismini Türkiye’de ve dünyada taşıyan tek ilçe Mustafakemalpaşa’ya bu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama pankartı yakışmadı.
29 Ekim Cumhurıyet Bayramı kutlama pankartı Türk Bayraksız ve Atatürk’süz olamaz.
Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün adını taşıyan ilçede yaşayacaksın ve şehrin her yerine astığın Cumhuriyet Bayramı kutlama pankartlarında Türk Bayrağına ve Atatürk’e yer vermeyeceksin.
Üstelik dalga geçer gibi bayram şekeri havası vereceksin.
Bu milletten özür dileyin.
Takiyyelerinizden artık gına geldi.
Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER