Mustafakemalpaşa Haber

Kaymakam Masatlı, Mahalle ziyaretlerine devam ediyor

Kaymakam Masatlı, Mahalle ziyaretlerine devam ediyor
Bu haber 23 Ekim 2015 - 8:20 'de eklendi.

Mustafakemalpaşa’da göreve başladığı günden beri oldukça aktif bir çalışma yürüten Kaymakam Masatlı, Mustafakemalpaşa’ya bağlı Mahallelere olan ziyaretini sürdürüyor.

Kayseri Vali yardımcılığı görevinin ardından ilçe’ye gelen Kaymakam Mustafa Masatlı, geride bıraktığı yaklaşık 2,5 aylık görev süresince aktif bir çalışma yürütüyor.

Bir çok konuda farklı projeler üreten ve uygulamaya koyan Kaymakamlık ve sosyal yardımlaşma ve dayanışama vakfının bu çalışmaları takdir toplarken, Merkeze bağlanan köylerde de çalışmalar sürüyor.

 

Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mustafa Masatlı ve daire amirleri, Hamidiye, Derekadı, Akarca, Güveçdere ve Bahariye Mahallelerini (Köylerini) ziyaret etti. Ziyaretler sırasında Mahalle Muhtarları ve Mahalle Halkının sorun ve taleplerini dinleyen Masatlı, çözüm ve önerilerini de mahalle sakinleriyle paylaştı.

 

Ziyaretlere katılan Daire Amirleri kendi konularıyla ilgili vatandaşları bilgilendirirken, sorunlarla ilgili yapılması gerekli hususları da not aldı. Kaymakam Mustafa Masatlı’ ya bu ziyaretlerinde; İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Er, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Özgür Yıldız, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dursun Demirci, İlçe Orman Müdürü Ahmet Er, İlçe Müftüsü Musa Uzun, SYDV Müdürü Semra Aslan, Halk Eğitim Müdürü Murat Merttürk ve Belediye Muhtarlık İşleri Müdürü Nazire Candemir de eşlik etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by