Mustafakemalpaşa Haber

Kaymakam Masatlı, Muhtarlarla bir araya geldi

Kaymakam Masatlı, Muhtarlarla bir araya geldi
Bu haber 15 Ekim 2015 - 10:36 'de eklendi.

Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mustafa Masatlı, ilçe genelindeki tüm muhtarlarla bir araya gelerek, sorun ve talepleri dinledi.

Ticaret ve Sanayi odasının toplantı salonunda düzenlenen toplantıya, mazereti olan muhtarların dışında tüm köy ve mahalle muhtarları katıldı. Kaymakam Mustafa Masatlı, toplantının amacının, mahallelerde yaşanan sıkıntıları dinlemek olduğunu ve çözümü noktasında neler yapılabileceğini konuşmak olduğunu söyledi. Masatlı, “Aynı zamanda bu toplantıyla Büyükşehir yasası sonrası Muhtarlarımızın görev yetkileri ile yapacakları iş ve işlemlerin mevzuata uygun olması ve hata yapılmaması noktasında önemli.”dedi
Toplantıda aynı zamanda, Vatandaşların istek ve sorunlarının çözümüne yönelik olarak neler yapılabileceği, Vatandaşlara ne gibi yardım ve destekler olacağı, ayrıca yaklaşan Milletvekili Genel Seçimlerinde Muhtarların nasıl hareket etmeleri gerektiğine dair bilgilendirme yapıldı. Seminerde sırasıyla; İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Er, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, Belediye Yazı İşleri Müdürü Erol Pektez, Yazı İşleri Müdürü Dursun Çakmak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dursun Demirci, Müftü vekili Adem Açıkgöz, Nüfus Müdür vekili Arzu Er, Vakıf Müdürü Semra Aslan, Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Ali Galip Tunç, Vergi Dairesi Müdürü Hikmet Atabay ve Belediye Muhtarlık İşleri Müdürü Nazire Candemir de, alanlarıyla ilgili olarak muhtarlara yönelik birer seminer verdiler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by