Mustafakemalpaşa Haber

Kaymakam Masatlı okulları ziyaret etti

Kaymakam Masatlı okulları ziyaret etti
Bu haber 17 Ekim 2015 - 17:09 'de eklendi.

Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mustafa MASATLI Cevdet Nerse Bilim Sanat Merkezi ve İbn-i Sina Özel Eğitim Mesleki Merkezini Ziyaret Etti.
Kaymakam Mustafa MASATLI ilk olarak Cevdet Nerse Bilim ve Sanat Merkezi Okulunu ziyaret ederek sınıfları gezdi. Burada eğitim veren Öğretmenlerle ve Özel Yetenekli Öğrencilerle sohbet etti. Yetenekleri hakkında bilgi aldı.

 

Öğretmenlere ve Öğrencilere başarılar diledikten sonra Özel Eğitim Merkezinden ayrıldı. Kaymakam Mustafa MASATLI daha sonra İbn-i Sina Özel Eğitim Mesleki Merkezini ziyaret ederek burada topluma kazandırılmak için Özel Eğitim gören Öğrencilerle sohbet etti.

 

Öğrencilerin kendi çabaları ve el becerileriyle yaptıkları çalışmaları gördü ve Öğrencileri tek tek kutlayarak başarılar diledi. Kaymakam Mustafa MASATLI İbn-i SİNA Özel Eğitim Mesleki Merkezinde eğitim gören Öğrencilerin Aileleriyle de sohbet ederek sorunlarını dinledi ve bilgi aldı. Öğrenci Aileleri Kaymakam Mustafa MASATLI’nın bu ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler. İlçe Kaymakamı Mustafa MASATLI’ya bu ziyaretlerinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa EFE eşlik etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by