Mustafakemalpaşa Haber

Kaymakam Masatlı ziyaretlerini sürdürüyor

Kaymakam Masatlı ziyaretlerini sürdürüyor
Bu haber 10 Kasım 2015 - 21:02 'de eklendi.

Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mustafa Masatlı, Daire Amirleriyle birlikte Yavelli-Ayaz-Karaoğlan-Doğancı-Yamanlı-Ovaazatlı-Paşalar-Güllüce-Ocaklı Mahallelerini (Köylerini) birer gün ara ile ziyaret etti.

 

Masatlı, Ziyaretler sırasında, Mahalle kahvesinde toplanan Mahalle Muhtarları ve Mahalle Halkının sorun ve taleplerini dinledi. Çözüm ve önerilerini ifade etti. Geziye katılan Daire Amirleri kendi konularıyla ilgili açıklamalarda bulundu ve yapılması gerekli hususları da not aldılar. Ziyaret edilen Mahalle (Köy) Sakinleri ve Muhtarları dilek ve taleplerini iletirken, yapılan bu ziyaretten dolayı memnuniyetlerini bildirdiler.

 
Kaymakam Mustafa Masatlı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe ile birlikte Karaoğlan Mahallesindeki İlk ve Orta Öğretim Okulunu ve eğitim gören sınıflardaki öğrencileri ziyaret ederek sohbet etti. Okul Müdürü ve Öğretmenlerle de kısa bir toplantı yaptı, Öğretmen ve öğrencilere başarı dileklerinde bulunarak okuldan ayrıldı. Daha sonra Ovaazatlı Mahallesinde, Büyükşehir Belediyesi Tarım A.Ş. ve Ovaazatlı Tarımsal Kalkınma Kooperatifi işbirliğiyle yapılan ve faaliyet gösteren biber işleme ve kurutma fabrikasını ile kullanılmayan tarihi İlk Öğretim Okulunu gezerek bilgi aldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by