Mustafakemalpaşa Haber

Kurtulan’dan kamu personellerine yılbaşı ziyareti

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan,AK Parti İlçe Başkanı Murat Hallaçoğlu, Gençlik Kolları başkanı Alper Barut yılbaşı akşamında evinde olamayan, çeşitli nedenlerden dolayı ailesi ve sevdikleri ile bir araya gelemeyen kamu çalışanlarını unutmadı.

Kurtulan’dan kamu personellerine yılbaşı ziyareti
Bu haber 01 Ocak 2019 - 14:41 'de eklendi.

Yeni yıl heyecanının yaşandığı saatlerde Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, polis ve hastaneye yılbaşı ziyaretlerinde bulundu.

Mustafakemalpaşa AK Parti İlçe Başkanı Murat Hallaçoğlu, Gençlik Kolları başkanı Alper Barut ile birlikte 2019 yılını mesai başında karşılayan kamu çalışanlarını ziyaret eden Başkan Sadi Kurtulan’ın ilk durağı İlçe emniyet müdürlüğü oldu.

Emniyet Müdürü Cengiz Gültekin ve mesaideki personelin yeni yılını kutlayan Başkan Sadi Kurtulan, İlçe halkının huzurlu bir yıl geçirmesini sağlayan polis ekiplerine teşekkür etti.

Yılbaşı ziyaretleri kapsamında İlçe Devlet Hastanesi’nde görevli, hastane personeli de unutulmadı. tedavi gören vatandaşlara acil şifalar dileğinde bulunulurken, ziyaretlerde çalışanlara çeşitli yeni yıl hediyeler takdim etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER