Kut Almış Gündoğdu oyunu Mustafakemalpaşa’lı çocuklarla buluştu

12.03.2020
Kut Almış Gündoğdu oyunu Mustafakemalpaşa’lı         çocuklarla buluştu

Kut Almış Gündoğdu oyunu Mustafakemalpaşa’lı         çocuklarla buluştuMustafakemalpaşa Ülkü Ocakları tarafından İlçeye getirilen Ülkü Ocakları genel merkezinin tiyatro ekibinin oynadığı oyun büyük ilgi ile izlendi.

Kutadgu Bilig kitabından esinlenerek Kut almış Gündoğdu Oyunu vatandaşların ve çocukların yoğun katılımı ile sergilendi.

 Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından Mustafakemalpaşa Ülkü Ocakları Başkanı Cengizhan Bedir Bursa ülkü ocakları teşkilatlandırma başkanı, Bursa il ocak yöneticileri Mustafakemalpaşa Belediye Başkan yardımcısı Ersin Ekici, MHP Başkanı Nebih Algan VE yönetim Kurulu Belediye meclis üyeleri, Tügva  ilçe başkanı ve tüm katılımcılara teşekkür etikten sonra Şunları söyledi.

  Her alan en iyisi olmak için uğraş verecek bu yolda her zaman çalışacaklarını söyledi. oyunda Türk dünyasının aile yapısının ve günümüzde çocukların özellikle cep telefonu, tablet gibi doğru ve zamanında kullanıldığında yararlarını Kullanılmadığında ise Zararlarını anlatıldığı bunun gibi eğitici tiyatrolara Mustafakemalpaşa Ülkü Ocakları olarak devam edeceğiz dedi.

Diğer yandan oyunu izleyen katılımcılar ve çocuklar oyunu ayakta alkışladı.

HAYRETTİN GÖK

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.