MHP İlçe Başkanı Ahmet BEYGİRCİ’den Basına Yemek

22.10.2020
MHP İlçe Başkanı Ahmet BEYGİRCİ’den Basına Yemek

Mustafakemalpaşa Milliyetçi Hareket Partisi ilçe Başkanı Ahmet BEYGİRCİ; “ 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü”  sebebi ile ilçemizdeki Basın Mensuplarını akşam yemeğinde bir araya getirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ahmet BEYGİRCİ, ev sahipliği yaptığı bu yemekte Gazetecilere gösterdiği samimiyetin yanı sıra Mustafakemalpaşa’nın ve Basın Mensuplarının genel sorunları üzerine söyleşiler yaparak, destek içerikli temennilerde bulundu.

Yemekte yapılan sohbette en can alıcı nokta; Gazetecilerin gündeme getirdiği haberler, haberler üzerine yaptıkları kişisel eleştiriler, yayınlanan görüntülerin gerçekliği, haber içeriğini oluşturan yazılar bütünlüğü vs. gibi durumlarda yeteri kadar özgür olamadıkları hususuydu… 

Bu gibi konularda ki şikayetlerini dile getiren Gazeteciler Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ahmet BEYGİRCİ’ den “Basın Özgürlüğü” deyimine inançla destek istediler. 

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis Üyeleri Zahir FERİK, Abdullah YAĞIZ ve Erdem ERDOĞAN’ da bu özel yemeğe katılarak Basın Mensuplarının “Dünya Gazeteciler Günü” nü ayrıca kutladılar. 

Yemek Gazetecilerin teşekkürleri ile keyifle sona erdi.

Haber: Hayrettin GÖK- Burçak BİLGİLİ

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.