Mustafakemalpaşa Haber

MHP Mustafakemalpaşa Milliyetçi Hareket Partisinde İmzalar atılıyor.

MHP Mustafakemalpaşa Milliyetçi Hareket Partisinde İmzalar atılıyor.
Bu haber 27 Şubat 2020 - 17:48 'de eklendi.

MHP Mustafakemalpaşa Milliyetçi Hareket Partisinde İmzalar atılıyor.

 Milliyetçi Hareket Partisi Mustafakemalpaşa Teşkilatında üye sayısı son günlerde büyük artış gösterdi. Partiye kendi rızasıyla gidip üye olmak istediklerini ifade eden vatandaşlar Başkanımız ve teşkilatı ayağımıza kadar gelip dertlerimizi dinliyor ve çözümler arıyoruz üye olmak isteyenleri, üyelik formunu doldurarak, Milliyetçi Hareket Partisi’nin birer üyesi oluyoruz. MHP İlçe Teşkilatından Oldukça memnunuz dediler.

 Geçtiğimiz hafta Orta Mahalle’ ziyaretinin ardından önceki akşamda Yalıntaş Mahallesinde Vatandaşlarla bir araya gelen Başkan ve Yönetimi Yalıntaş ta ki sorunların giderilmesi için fikir alış verişinde bulundular.

 MHP İlçe Başkanı Nebih Algan, vatandaşların yoğun üyelik talebi ile karşılaştıklarını ve bu durumdan memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

İLGİ GİDEREK ARTIYOR

Mustafakemalpaşa’ lı vatandaşların yakından tanıdığı aynı zamanda sevip saydığı Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Algan ilçe başkanlığına geldiği günden bu yana partisi için yaptığı çalışmalar takdir toplamaya devam ediyor.

Yerel Seçimlerde de aktif olarak ekibi ile birlikte gece gündüz demeden çalışan, esnaf ve Mahalle, ziyaretlerini eksik etmeyen Algan, partisine olan ilginin her geçen gün arttığını söyledi. 31 Mart Yerel Seçim sürecinde çok iyi bir performans sergileyen MHP Milliyetçi Hareket Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Teşkilatı, bu noktada meyvelerini toplamaya başladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Teşkilatı Yalıntaş’ta

 Üye sayısını günden güne artırdıklarını belirten Başkan Algan, “Türk milliyetçiliği ülküsünün, Türk milleti kimliğinde birleşerek, millet olgusuna birlikte vücut veren tüm vatandaşları kucaklıyoruz. Türk milliyetçiliğinin etnik, ırkçı, ayrımcı, bölücü tahriklere ve tuzaklara karşı Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin koruyucu kalkanı olan bir teşkilatız. Partimize olan yoğun ilgi bizi çok mutlu ediyor dedi.

HAYRETTİN GÖK

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER